Fr. Lhota - Ratiboř 4:1 (0:0)

Francovka oslabená o několik hráčů postavila do pole pár mladých nadějí. Ti svoji šanci využili dobře a na hře se změny výrazně neprojevovaly. Domácí začali aktivně, vypracovali si několik dobrých příležitostí. Náběh za obranu M. Juráně skončil vysoko nad a Chmela obstřelil z úhlu gólmana i s tyčkou. Po dvaceti minutách hosté dokázali hru srovnat, ale branku domácích téměř neohrožovali. Při jednom nákopu si lhotský brankář vykloubil prst a musel střídat. Naštěstí byl přítomen i druhý gólman, takže k výraznému oslabení nedošlo!

Druhá půle začala náporem domácích. Začali hosty výrazněji přehrávat a dostávat se do velkých šancí. Nejprve míč směřující do branky vykopl už za čarou obránce, ale rozhodčí neuznal. Nicméně situaci nemohl posoudit, takže se mu až tak nedívím. Potom se do útoku posunul R. Bambuch a společně s M. Kindlem výrazně oživili útočnou hru. Po levé straně se uvolnil Zdeňa Kindl, ale jeho zakončení na dlúhú hokejku bravurně zlikvidoval na bližší tyči gólman Raťáku. Pak přišel trestňák Mary Kindla do břevna. V té době už to bylo jen čekání kdy to tam spadne. Naštěstí to přišlo brzy. Po rohu se míč dostal na dvacítku ke Zdeňkovi Kindlovi, ten si stopl míč na prsa a po odrazu jeho famózní levá poslala míč za tyčku. 1:0 Brzy na to orazítkoval spoje Chmela, odražený míč zavezl do dvacítky Kindl, po souboji rozhodčí pískl spornou pencku. Mara bezpečně proměnil. 2:0 Potom se hosté dostali po dlouhé době na dostřel. Trestňák přes zeď pěkně zakroutil Gargulák, takže gólman byl bez šance. 2:1 Domácí naštěstí opět zabrali a po jednom z mnoha sólíček se trefil křížem od tyčky Chmela. 3:1 Hostům v defenzívě už v té době zjevně docházely síly. Výbornou druhou půli završil v 90.min hlavoramenem zkušený "hlavičkář" Mňačko. 4:1  Obě mužstva produkovala atraktivní ofenzivní fotbal se snahou hrát po zemi už od zadních řad. S Ratibořem to jsou vždycky brankové hody, tentokrát v náš prospěch.

Sestava: Koleník - Mikulín, R. Bambuch, Rösner, Mňačko - Juráň R., Filák L., Kindl Z., Surovec, Chmela - Juráň M.

Náhradníci: Boško, Chmela, Kindl M., Filák T. + Filák  (mladí šozdovci)

Branky: Kindl Z., Kindl M., Chmela, Mňačko