Fr. Lhota - Janová 5:0 (2:0)

V neustálém dešti si fandové těžko hledali cestu, ale nakonec se pár věrných našlo a nebylo jich zas tak málo:o) Domácí odehráli prvních deset minut v deseti lidech, protože se čekalo až Radek Chmela dohasí žízeň na hasičské soutěži. Po jeho příchodu se brzy Lhoty ujaly vedení, když Chmela doklepl zblízka míč do branky, který po prudkém přízemním centru gólman neudržel. 1:0 Janová byla do poločasu fotbalovějším týmem, ale v útoku úplně bezzubá. Na mokrém trávníku se dostali do jednoho úniku, ten ovšem bravurně zlikvidoval Boško. Francovka držel míč míň, ale byla nebezpečnější. Nakonec se trefil z trestňáku Zdeněk Kindl, když prostřelil rozestoupenou zeď přesně za tyčku. 2:0
V úvodu druhého dějství vyšel domácím rychlý kontr. Bambuch předložil prudký míč na malé vápno Chmelovi, ten nechtě přiklepl zpátky a Roman doklepl z metra do kisně. 3:0 Předtím ještě stihl spálit šanci Chmela. Pak se hosté dostali po chybách obrany do dvou samostatných úniků, ale oba zázračně Boško vytěsnil mimo tyče. Další nájezd domácích po úniku zakončil Mara Kindl. 4:0 Nutno dodat, že zvětšující se kaluže měly na chybách v defenzivě značný podíl u obou týmů. V poslední minutě přizvedl Tomáš Filák hlavou trestňák přímo k tyči. 5:0 Domácí se na vítězství příliš nenadřeli. Hostům chyběla nějaká větší bojovnost, protože jen si nahrávat nestačí, kór na takovém terénu. Velkou pochvalu zaslouží Boško v brance a Reca, bo sa jako jeden z mála na mokru nenechal obejít bez boje jak tyčka do rajčat a ve vzduchu bezchybný:o)
Sestava: Boško - Mňačko, Filák L., Rösner, Kuriš M. - Filák T., Kindl Z., Chmela R., Kindl R. - Bambuch R., Kindl M.
Náhradníci: Chmela M., Daněk, Zimek
Branky: Chmela R., Kindl Z., Bambuch, Kindl M., Filák T.