Fr. Lhota - Jablůnka 2:0 (1:0)

Francovka oslabená o čtyři hráče základní sestavy začala odvážně. Zatlačila hosty na jejich polovinu a postupně si začala vytvářet šance, které ovšem likvidoval jako vždy výborný brankář Jablůnky. Kolem dvacáté minuty obral o míč Radek Chmela soupeře u vlastní šestnáctky. U střídaček si obhodil beka, před dvacítkou stopera a sám před brankářem v klidu poslal míč do sítě. 1:0 Když máš svého Čendu není co řešit:o)) Hosté se poté dostali trochu víc do hry, několikrát se prokombinovali k velkému vápnu domácích, ale zakončení mezi tyče z toho nebylo ani jedno. V závěru poločasu vyslal bombu na hostujícího gólmana Kuriš, ale brankář perfektní levů lapačků míč vytěsnil efektně mimo tyče!

Druhý poločas Francovka svoji územní převahu ještě zvýšila, ale k pojistce v podobě druhého gólu se nemohla propracovat. Jablůnka měla několik nebezpečných brejků do přečíslení, ty si ovšem vždycky zkazila špatnou přihrávkou, takže k ohrožení branky se nedostala. Navíc útočník hostí vypíchl míč stoperovi, ale následně si míč posunul až k dobře vyběhnutému brankáři Lhot. Francovka se dočkala regulérní branky z kopačky Pepy Kuriše, ale ta mu pro údajný ofsajd nebyla uznána. Při přebírání míče měl obránce na zádech a musel ho obehrát, takže ofsid viděl enem pomezní z Jablůnky!! Domácí dál svírali otěže utkání pevně v rukou, kdy hosty na svoji polovinu téměř nepouštěli. Branky se nakonec dočkali v úplném závěru, když se nechytatelné trefil křížem branky přes gólmana do šíby Pepa Kuriš. 2:0 Naši borci sú v neskutečném laufu, hrají v úplné pohodě, padá jim to tam a že chybí pár lidí? Nevadí máme další..... (ale pozor, zásoby sa už ztenčujů:o)

Sestava: Koleník - Mňačko, Filák L., Rösner, Mikulín - Chmela M., Surovec, Kindl Z., Fichtel, Chmela R. - Kuriš J.

Náhradníci: Boško (GK), Filák O., Matůš (lavička jak z drým týmu, jeden sotva dorostenec, druhý hostovačka ze starých pánů:o))

Branky: Chmela R., Kuriš J.