Fr. Lhota - Hutisko 3:2 (1:2)

Domácí zahájili utkání nejspíš duchem na hřibařské výstavě, protože už v páté minutě prohrávali 0:2. První roh Hutiska po zemi na dvacítku, střela k tyči, gól. Říkal jsem si, nevadí, zabereme a bude. Po rozehrávce, ztráta míče, úník po levé straně, centr, hlavička, gól. 0:2 Říkám si, ty vole, že jsem na to hřiště zase lezl a poznámky fans o tom, že staří páni hráli dopoledne nabývají zřetelnější kontury! Dalších pár útoků hostů přežíváme se štěstím. Běhá to kolem mě nahoru dolů, zleva doprava, sa nestíhám ani točit, natož něco nebo někoho nějak zasáhnůt:o) To bude vylágoš!! Postupně se naštěstí hra zklidnila, hosté trochu z té divočiny slevili a domácí kolem dvacáté minuty slezli z kolotoča a začali konečně hrát fotbal. Převzali iniciativu a po několikátém závaru se dočkali penalty po faulu na Romana Bambucha. Mára Kindl bezpečně proměnil. 1:2

Druhá půle se hrála nahoru dolů s tlakem domácích. Hosté přestože vedli, nic nebetonovali a diváci viděli líbivý útočný mač. Po několika náznacích šancí vybojoval míč Fichtel, když břůškem obral o míč stopera, zavezl ho k brance, předložil na malé vápno osamocenému Bambuchovi, který neomylně trefil prázdnou branku. 2:2 Na hosty se v tu dobu valil jeden nebezpečný útok za druhým až se ujala pěkná střela k tyči Zdeňka Kindla. 3:2 Hutisko několikrát zahrozilo z trestňáku a jeden z nich bravurně zlikvidoval Koleník v brance Francovky. Jinak si to domácí už pohlídali. Obrovská chuť hrát i po totálně posraném začátku, tentokrát přinesla zasloužený obrat. Na to, že opět chybělo několik hráčů základu to bylo gut! Mára a Mára sa musíja taky pochválit, bo to za nás nikdo neudělá:o) První jako spolehlivý odrážeč a Mára Fichtlů za druhů půlku, kdy hrál jak bůh a při vyrovnávací brance upletl z hovna bič:o))) V hospě bylo taky hodně živo a dokonca aj pět fotbalistů:o)

Sestava: Koleník - Filák L., Bambuch R., Rösner, Matůš - Chmela M., Surovec, Kindl Z., Kindl M., Chmela R. - Fichtel

Náhradníci: Boško, Filák T., Filák O.

branky: Kindl M., Bambuch, Kindl Z.