Fr. Lhota - Hrachovec 2:5 (1:4)

Hosté byli po celý zápas lepším týmem. Francovka se v jarní části potýká s výrazným poklesem formy, kdy jí vázne souhra a chybí alespoň pár přesných nahrávek za sebou. Hosté se hned v úvodu ujali vedení 0:2. O chvilkové zdramatizování se postaral Zdeňa Kindl, když jeho trestňák ze strany prolétl dvacítkou a bez jediného zásahu zapadl do branky. 1:2 Do poločasu ovšem hosté přidali další dvě branky a bylo vymalované. 1:4
Druhý poločas se nesl v podobném duchu. Domácím se nedala upřít snaha, nicméně nemělo to hlavu ani patu:o( O druhý zářez na pažbě se postaral znovu Zdeněk Kindl, když podobně jako při první brance nachytal hostujícího gólmana a trestňák od lajny poslal do sítě bez spolupráce s kýmkoliv na hřišti. 2:4 Hosté odpověděli z rohového kopu hlavičkou. 2:5 Pak se do šance řítil Chmela, obrana ho stihla podkopnůt jak zemák ještě před velkým vápnem. Následný trestňák skončil mimo tři tyče. Hosté v závěru zazdily dvě tutovky, když se blýskl Koleník v brance. Z pěti obdržených branek byly dvě z tresńáku přes zeď, jedna z penalty, jedna z rohu, takže rozhodly standartky.
Sestava: Koleník - Mikulín, Bambuch R., Rösner, Filák L. - Matušinec R., Surovec, Kindl Z., Chmela R. - Bambuch M., Kuriš T.
Náhradníci: Boško, Filák O., Chmela M., Mňačko
Branky: 2x Kindl Z.