Fr. Lhota - Hovězí 3:1 (2:0)

Hosté se dle očekávání prezentovali snahou hrát míč po zemi, nicméně menší hřiště jim dělalo trochu problém a tak jejich kombinace často končily v zámezí či na kopačkách domácích. Domácí byli dopředu více odvážní a vypracovali si brzy několik šancí. Největší z nich neproměnil Zdeněk Kindl, když po odvážném průniku nedokázal sám před gólmanem přesně zakončit. Hosté se dostali pouze ke třem nebezpečným střelám ze střední vzdálenosti. V závěru poločasu ukázal Radek Chmela svoji rychlost i techniku. Nejprve ve 40.min. vymotal ve vápně tři obránce a prostřelil gólmana. 1:0 V úplném závěru vzal míč na vlastní polovině, po čáře zařadil turbo a postupně proběhl kolem tří protihráčů. Když se začal blížit rohový praporek, vzal to směr branka a přesným centrem našel úplně osamoceného Marka Kindla. Tomu už nečinilo problémy z malého vápna trefit prázdnou kisňu. 2:0 Prostě KLASICKÁ ČENDOVINA!

Do druhé půle vstoupili lépe domácí. Víc drželi míč na svých kopačkách a brzy zvýšili své vedení. Po rohovém kopu se krásně do vzduchu zavěsil Bambuch a hlavou poslal míč do sítě. 3:0 Uklidněni vedením začali Lhocané trochu vymýšlat. Do kombinace přišly kudrlinky, lehkovážnost a zbytečné ztráty míče čehož Hovězí hned využilo. Soupeř několikrát zahrozil až jim vyšla pěkná kombinace, kdy se osamocený útočník z hranice pokutového kopu trefil do sítě. 3:1 Naštěstí se Francovka opět probrala a do závěrečného hvizdu už soupeře k ničemu nepustila. Mimo to, obránci hostí vyškoleni prvním poločasem, několikrát zastavili Chmelu v rozletu do brejku nepěknýma faulama, kdy je míč absolutně nezajímal a mohli být rádi, že dohráli v plném počtu, Ssyčáci:o) Navíc bych vyzvedl Zdeňka Kindla, který byl opravdu mozkem hry a správným režižérem, skoro jak Mára Fichtel za střízliva:o))))

Na rozdíl od Bílkova uskupení, které se snaží, ale nemá to hlavu ani patu, ala muchy v klobúku, hraje Francovka úplně super takticky a eště sa na to dobře díve!

Sestava: Koleník - Filák L., Bambuch R., Rösner, Mikulín - Matušinec, Kindl Z., Surovec, Chmela R. - Kindl M. Kuriš

Náhradníci: Juráň M., Juráň R., Mňačko, Chmela M., Bambuch M.

Branky: Chmela R., Kindl M., Bambuch R.