Fr. Lhota - Horní Lideč 2:3 (1:0)

Francovka projela i třetí jarní derby, ale tentokrát to byl aspoň dívatelný fotbal. Oba týmy se snažily o hru po zemi a vytvářely si i velké šance. Do zápasu vstoupili lépe hosté z Horneho Srnieho (no, aj pár Lidčanů by sa našlo:o))) Měli územní převahu, ale hrozili především ve vzdušných soubojích po rohových kopech. Po dvaceti minutách se po bídně zahraném autu hostí dostal míč křížem hřiště na osamoceného Radka Chmelu. Ten posadil na zadek dva obránce a z 12-ti metrů prostřelil brankáře. 1:0 Domácí viditelně ožili a vypracovali si do poločasu několik velkých příležitostí. Několik střel z dálky o zem na mokrém trávníku potrápilo oba brankáře. Největší šanci měl Roman Matušinec?, když po uvolnění na levé straně zblízka neprostřelil gólmana u tyče.
Do druhé půle vstoupila Francovka hodně vlažně a hned v úvodu musel Koleník v brance likvidovat dvě velké šance hostí. Brzy na to se po centru dostal k odraženému míči na hranici pencky osamocený lidčanský záložník a umístnil míč přes chumel lidí přesně k tyči. 1:1 Lhocanům začala váznout kombinace a střed hřiště opanoval hostující Jura Seidl, který jezdil jak motorový myšák. Po jednom z rohů se prosadil hlavou levý bek hostí. 1:2 Následovalo uvolnění Chmely, který sám před gólmanem lehce otřel míč o jeho nohu a zakončil těsně vedle. Do útoku se vypravil Roman Bambuch a nějakých 10.min před koncem si vykoledoval penaltu. Tu při své (ASI) derniéře bezpečně proměnil Mara Fichtel. 2:2 V 90.min pak zkusil štěstí zdálky lidčanský obránce a míč na rychlém trávníku proklouzl nešťastně pod tělem padajícího gólmana do branky. Remízový zápas tak nakonec získali hosté ze zachraňujícího se Horného Srnie:o)
Sestava: Koleník - Matušinec L., Bambuch R., Rösner, Filák L. - Matušinec R., Kindl Z., Kindl M., Chmela R. - Mňačko, Kuriš T.
Náhradníci: Bambuch M., Daněk, Fichtel, Kuriš M., Surovec
Branky: Chmela, Fichtel