Fr. Lhota - Choryně 4:1 (0:1)

První dějství naznačovalo, že komplex Choryně bude pokračovat. Francovka byla lepší, ale chyběla jí větší bojovnost. Jak trefně poznamenal trenér o půli v šatně: "Je negdo z vás zpocený? Asi né!" :o) Choryně si vypracovala jednu obrovskou šanci, po vyražené střele nedokázal téměř z malého vápna doklepnout mezi tyče její útočník, .když vysoko přestřelil. Francovka tlačila, ale většina zakončení byla zblokována či skončila mimo branku. Všechny čtyři trestňáky zahrála více než špatně a když si soupeř v závěru taky jeden kopl, byla z toho ukázka jak to zahrát. Přesný míč přes zeď, Boško si sice šáhl, ale neodšáhl. 0:1
Naštěstí si naši o půlce asi řekli, že si udělajů žízeň na pivo a začli víc létať! Viditelně tomu přispěl i Ondra Šozda, který začal míče z první nahrávat a ne jenom vodit sám do pěti, jak bylo často vidět v první půli. Z mnoha šancí se nakonec ujala křížná střela Chmely k tyči, po pěkné kombinaci na opačné straně hřiště. 1:1 Chmela pak vymotal tři protihráče u lajny, dal pod sebe a Matušinec umístnil míč do branky. 2:1 Třetí branku přidal Mara Kindl levačkou z davcítky k tyči. 3:1 Poslední příspěvek měl opět Chmela když vystřelil z velkého vápna k tyči 4:1 Super výkon ve druhé půli a zasloužené vítězství.

Sestava: Boško - Mikulín, Filák L., Rösner, Matušinec L. - Matušinec R., Surovec, Kindl M., Chmela R. - Bambuch R., Kindl R.
Náhradníci: Daněk, Filák O., Filák T., Chmela M., Zimek
Branky: 2x Chmela R., Kindl M., Matušinec R.