Choryně - Fr. Lhota 3:2 (2:1)

Tak jak jsme měli dlouho komplex v OP z Byniny, tak do I.B se to přeneslo na Choryňany. Tam asi nikdy nevyhrajem a i když budů někdy možná padat, tak šest bodů mají jistých s Francovků:o)))))

Domácí se na favorita vytáhli, ale proti velmi dobře hrající Francovce měli i notnou dávku štěstí. Hned ve 2. minutě se dorážkou po přímém kopu prosadil Závada- 1:0. Ve 29. minutě ztratili domácí lehkovážně míč a z následného trestného kopu se trefil Marek Kindl - 1:1. O tři minuty později přišla rychlá odpověď Choryně. Luboš Hadvičák po chybě obránce postupoval sám na brankáře a věděl si rady - 2:1. V 35. minutě mohli vést domácí o dvě branky. Luboš Hadvičák byl hostujícím brankářem faulován v jasné brankové příležitosti, Nenásledovala však červená karta a ochránce hostující svatyně dokonce chytil Trefilovi nařízenou penaltu. V 63. minutě se po trestném kopu prosadil ze vzduchu Jiří Hadvičák - 3:1. V 67. minutě trefili hosté z dalšího přímého kopu břevno domácí branky. V 72. minutě prošel domácí obranou Marek Kindl a zadělal na dramatický závěr - 3:2. Hosté by si bod zasloužili, ale v 90. minutě si vypili kalich hořkosti až do dna, kdy Filák trefil pouze tyč. (zdroj: Valašský deník)

Branky: 2x Mara Kindl