Zašová - Fr. Lhota 3:0

Francovka zápas odehrála přesně v jedenácti lidech. Nedopadlo to nejlíp, ale krom určitého propadu tabulkou nás to nějak víc mrzet nemusí, protože sestup nehrozí:o) Páč sa hrálo v sobotu, bylo zakončení o týden dřív. Ráno jsem sa zajel mrknůt a bugr tam byl pěkný:o)))

Domácí se v netradičním sobotním termínu loučili se svou legendou Jiřím Pšenicou. Zkušený záložník ukončil tímto zápasem bohatou kariéru a loučil se vstřelenou brankou. Hned v 1. minutě hlavičkoval v dobré pozici Holiš vedle branky. V 8. minutě byl hlavní aktér zápasu Pšenica v dobré palebné pozici zblokován hostující obranou. Hosté přijeli bez náhradníků a poprvé vystrčili růžky ve 23. minutě, ale po dlouhém autu trefili pouze boční síť Andrašíkovy branky. To již ale prohrávali po brance Trtíka, který si počkal na zadní tyči na prodloužený roh Krupy - 1:0. Ve 33. minutě se situace opakovala, tentokrát Trtík zacílil přesně hlavou - 2:0. Do konce poločasu protáhl hostujícího brankáře z dálky krásnou střelou Šichtář a zaujala také akce Maleňáka, po které Melichařík nechal vyniknout hostujícího ochránce svatyně. Po přestávce měli domácí zápas pod kontrolou, ale v koncovce začali vymýšlet. Hned ve 47. minutě centroval Kleindorf, Pšenici již mohl dát branku, ale akci ještě vylepšil na Melichaříka, kterému nebylo v tomto utkání přáno. V 62. minutě šel sám na brankáře Kleindorf, ale zvolil nesmyslné zakončení lobem. Pak se dvakrát vyznamenal v domácí brance Andrašík, který skvělými zákroky držel čisté konto. A v 70. minutě přišla chvíle Jiřího Pšenici, který šel z půlky sám na brankáře a nekompromisně zakončil - 3:0. V 89. minutě korunoval svůj bezchybný výkon dalším super zákrokem Andrašík. (zdroj: valašský deník)