Val. Příkazy - Fr. Lhota 2:1 (2:0)

Po většinu zápasu se na trávník snášel drobný deštík, který zapříčinil rychlý skluz míče a tím pádem velký počet nepřesností v rozehrávce. Prvních dvacet minut byla Francovka o trochu aktivnější, vypracovala si svoji  největší šanci, když po levé straně unikl Chmela, jeho zpětná nahrávka našla (Sucháčka?), ale ten v souboji s obránci zakončil pouze do brankáře. Postupně se domácí dostali víc do hry a hlavně si vytvářeli velice jednoduše velké šance. Dva prudké přízemní centry křížem malého vápna volaly po brance. První zlikvidoval efektně gólman sednutím na míč, druhý obrana po závaru nakonec odkopla. Domácí se dočkali první branky po rohovém kopu, když u zadní tyče hlavičkoval úplně osamocený hráč Příkaz. 1:0 Kolem 35.minuty to bylo 2:0 když se krásně z voleje opřel do skákajícího míče domácí záložník a trefil ho přesně za tyčku.

Druhý poločas pokračoval ve slušném tempu. Francovka dál kombinovala daleko od domácí branky ale tak nějak nemastně neslaně…. Domácí působili fotbalovějším dojmem, jejich akce byly rychlejší i účinější. Snížit ale mohl po uvonění Hrbáček, jeho střelu však gólman zlikvidoval. Rozhodčí, celý zápas připískávající domácím, je nakonec řízl přísnou penaltou po souboji tělo na tělo. Navíc udělil za tento zákrok druhou žlutou a následně červenou kartu. Kindl penaltu bezpečně proměnil. 2:1 Brzy na to zkratoval domácí gólman, když úplně osamocený chytil míč směřující do dvacítky metr před vápnem do rukou. Velice nenápadně ho zase rychle zahodil:o)) Červená. Příkazy se tak ocitly v devíti lidech, ale do konce zbývalo pouhých deset minut. Francovka se ovšem dostala do herní křeče, ala hokejová repre se Slovinci = moc chtění, málo umu. Nic kloudného z toho už nebylo. Hosté se většinou utápěli v individuálních akcích a především v nepřesných přihrávkách.

Sestava: Boško - Filák L., Bambuch R., Rösner, Kuriš - Chmela R., Kindl Z., Kindl M., Surovec - Sucháček, Hrbáček

Náhradníci: Mikulín, Matušinec, Chmela M.

Branka: Kindl M.