Val. Polanka - Fr. Lhota 1:3 (1:1)

Utkání nenabídlo mnoho fotbalové krásy, byl to boj, spíše kopaná a ani gólmani se příliš nezapotili. Z velké části stál za bídnou kombinací obou celků špatný terén, kdy umravnit míč na zem se téměř nedařilo a i relativně dobrá nahrávka pozemi se k adresátovi dostala většinou skákavá tak do úrovni kolen. První poločas hráli domácí s větrem a získali si mírnou územní převahu. Do vedení šli nakonec hodně šťastně hosté, když domácí zužitkovali rohový kop luxusně hlavičkou jako kladivo do vlastní sítě. Nejbližší Lhocan v tu chvíli byl tak pět metrů od míče:o)) 0:1 Polanka z větší aktivity nakonec vytěžila vyrovnání v závěru půle, když nedůrazně odvrácený míč hlavičkou na dvacítku dopravili střelou k bližší tyči do sítě. 1:1
Druhou půli v úvodu opět i díky větru opanovila Francovka. Po několika náznacích šancí se nejlíp ve skrumáži orientoval Sucháček a mezi třemi hráči domácích klepl míč za tyčku. 1:2 Lhocané poté hru ovládli, domácí aktivita končila většinou daleko od Boškovy brány až na obrovskou příležitost v závěru, kdy se k míči na dvacítce dostal osamocený útočník. Jenže ho zradilo zpracování a daleko odskočený míč obrana odvrátila. V posledních vteřinách utkání přidal pojistku do sítě domácích Zdeněk Kindl, když hlavičkoval po rohovém kopu úplně sám na malém vápně. 1:3 Za bojovnost a za to jak se nakonec poprali se skákavým míčem zaslouší všichni véélkou pochvalu. Ale pár procent navíc bych přidal Recovi za perfektní čisté zastavování útočných akcí soupeře, kdy mu to vycházalo jak málokdy a Suňovi ani né tak za technické finesy (to tak nějak očekáváme), jak za běžecký výkon z dob kdy eště byl mladý a sem tam aj trénoval, protože pendloval neúnavně po celém hřišti:o))))
Sestava: Boško - Mikulín, Bambuch, Rösner, Filák L. - Chmela, Surovec, Kindl Z., Matušinec - Kindl M., Sucháček
Náhradníci: Bambuch M., Daněk, Filák M., Hrbáček, Chmela M.
Branky: vlastní, Sucháček, Kindl Z.