Slavičín B - Fr. Lhota 3:0 (1:0)

Celkem jednoznačné ukání, přesto Francovka držela nadějný stav poměrně dlouho. Úvod zápasu zastihl domácí dobře připravené a jeden z několika nebezpečných útoků po pravé straně skončil v síti, když si přízemní centr srazil nešťastně za tyčku Bambuch. 1:0. Slavičínu branka dodala klid a na jejich pěknou kombinační hru hosté nanašli žádnou protizbraň. Domácí trefili do poločasu dvakrát tyčku a zahodili i další velké příležitosti. Francovka si vypracovala jedinou šanci, kterou nevyužil Maušinec, když sám před gólmanem zaváhal a pouze mu vyprášil rukavice.
Druhá půle na rozložení sil nic nezměnila a když se domácí střelci trápili darovala jim hostující obrana dáreček v podobě špatné rozehrávky. Brankář rozehrál po zemi na beka, ten naivně zkoušel pustit míč mezi nohy, úočník šel směr branka sám, obránce ho doběhl a sejmul. Penalta 2:0 Konečnou podobu výsledku dali domácí po trestném kopu, když celá lhotská obrana i s brankářem zaspala, zabíhající hráč Slavičína pouze nastavil na malém vápně placírku a poslal míč do sítě. 3:0 Po celý zápas fotbalovější domácí zaslouženě vyhráli.
Sestava: Boško - Mňačko, Bambuch, Rösner, Filák L. - Matušinec, Surovec, Kindl Z., Kindl M., Chmela - Hrbáček
Náhradníci: Daněk, Filák M., Pukýš,