Poličná - Fr. Lhota 1:3 (0:3)

Poličná prohrála důležitý souboj o odlepení se ze dna tabulky. V prvním poločase srazily domácí tradičně individuální chyby. Ve 25. minutě reklamoval domácí obrana nesprávně ofsajdovou situaci a Tomáš Sucháček si položil vybíhajícího brankáře a skóroval – 0:1. Ve 35. minutě chyboval Palička a Chmela potrestal domácí druhou brankou – 0:2. Když opět Tomáš Sucháček zvyšoval ve 38. minutě na 0:3, byli domácí zralí na ručník. Do druhého poločasu poslal trenér Palát na hřiště Kleindorfa s Tomášem Markem a výkon domácích se diametrálně změnil. V 58. minutě si branku, kterou si hosté prakticky dali sami, připsal ze závaru důrazný Palička – 1:3. Zápas ještě nebyl rozhodnut a domácí s ním mohli ještě něco udělat. To by ale nesměl Tomáš Marek trefit břevno a přímý kop Barteckého skončit na tyči. Poličná se nadále krčí se ziskem pouze jednoho bodu na posledním místě tabulky. (zdroj: Valašský deník)
Sestava: Boško - Filák M., Bambuch, Filák L., Mikulín - Chmela, Surovec, Kindl Z., Matušinec - Sucháček, Hrbáček
Náhradníci: Daněk
Branky: 2x Sucháček, Chmela