Lidečko - Fr. Lhota 1:1 (1:0)

Tento ofenzivní duel zahájilo lépe Lidečko. Prvních dvacet minut bylo jasně lepší, několikrát roztočilo lhotskou defenzivu jako na kolotoči a vypracovalo si i několik dobrých příležitostí. Už kolem 20.minuty se dočkalo vedení, když přetažený roh hlavou vrácený křížem k zadní tyči lhotský bek stihl na brankové čáře vykopnout do břevna, ale dobíhající Havelka bez problémů doklepl do sítě. 1:0 Hosté poté dokázali hru srovnat a hned si vypracovali svoji největší šanci první půle. Centr z pravé strany propadl k osamocenému Sucháčkovi, jeho zakončení gólman vyrazil před sebe do skrumáže, ve které se nejlíp zorientoval Hrbáček, z otočky poslal míč ke druhé tyči, tam však zázračným skokem zachránil domácí goalkeeper, když rukou míč vyškrábl mimo kisňu! Hra se přelévala od branky k brance, šance se střídaly na obou stranách, ale především dík brankářům, kteří likvidovali loženky jak na běžícím pásu se stav neměnil. Lidečko těžilo především z kua dlouhých autů, lepších jak kopaný roh a lhotské hlavičkové neumětelství jim notně pomáhalo. Francovka zase využívala rychlého přechodu po zemi do útoku.

Ve druhé půli byla Francovka malinko aktivnější, protože se snažila o vyrovnání. Lidečko několikrát zazdilo dorážku z malého vápna po rohových kopech (i autech), když se zaskvěl v brance hostí Boško. Bezpečně zlikvidoval i několik nebezpečných průniků do dvacítky. Na druhé straně zase perlil domácí brankář. Několikrát chytil tvrdé střely bez vyrážení, ale především vychytal opět Hrbáčka. Ten úplně sám na malém vápně zakončil do protipohybu, ale trefil nohu padajícího brankáře. Nakonec se hosté dočkali vyrovnání z kopačky Marka Kindla kolem 70.minuty. Střela z dálky propadla na dvacítce obráncům mezi nohy, tam míč vyšťouchl Mara a sám před brankářem nechytatelnou střelou zařídil vyrovnání. 1:1 Oba týmy se dál snažily o zisk tří bodů, ale už jim nebylo přáno. Lidečko ve druhém poločase trošku slevilo z fotbalovosti a odflágalo míče vrchem na Číža (na to u nich nejsme zvyklí:o). Francovka byla ve hře po zemi snaživější. Lidečko mělo o něco více příležitostí, Francovka zase ty větší. Gólmani ale v tomto zápase hráli Prim nad útočníky, přesto by zápasu více slušela remíza aspoň 5:5.

Sestava: Boško - Filák M., Filák L., Rösner, Surovec - Chmela R., Kindl M., Kindl Z., Bambuch M. - Sucháček, Hrbáček

Náhradníci: Chmela M., Krajča, Matůš

Branka: Kindl M.