Lhota u Vs. - Fr. Lhota 3:2

Lhota u Vs. - Fr. Lhota  3:2 - obrázek

Lhota u Vs. - Fr. Lhota 3:2 - obrázek

V souboji Lhot se nakonec radovali domácí, i když hráli více než poločas bez vyloučeného hráče. Ve 24. minutě našel po křídle unikající Valchař Matošku, který se trefil k tyči naprosto přesně – 1:0. Ve 40. minutě napálil míč před branku Orság a v následné skrumáži se nejlépe orientoval Valchař – 2:0. Ve 42. minutě se poroučel do sprch po druhé žluté kartě Michálek. V 74. minutě odkopla domácí obrana špatně míč a na hranici pokutového území ho bezchybně uklidil střelou k tyči Kuriš – 2:1. V 82. minutě se Valchařovi osvědčil důsledný presink a Daniel Zgarba utkání definitivně rozhodl – 3:1. Ve čtvrté minutě nastavení přizvedla domácí obrana centrovaný míč, který pohotově usměrnil do šibenice Bambuch a tím zápas skončil – 3:2. (zdroj: Valašský deník)
Sestava: Boško -
Branky: Bambuch, Kuriš