Kelč - Fr. Lhota 0:3 (kontumace)

Protože jeden hráč domácích neměl uhrazen členský příspěvek, byl zápas kontumován ve prospěch hostí.

původní stav 4:0 pro Kelč

O tom, že body zůstanou v Kelči, kanárci rozhodli prakticky už během prvního poločasu. V 8. minutě napřáhl z 25 metrů Jaroslav Machač. Jeho střela sice neměla gólové parametry, jenže duchapřítomný Martin Pastrnek dokonale Machačův pokus ve skluzu tečoval a poslal svůj celek do vedení - 1:0. Na druhém gólu, který přišel v 26. minutě, měl opět lví podíl Jaroslav Machač. Jan Hlavica se z uctivé vzdálenosti pokusil o střelu a jeho projektil dokázal hostující gólman vytěsnit pouze na břevno. Od brankové konstrukce se pak míč snesl přímo na Machačovu hlavu, která už neměla sebemenší problém uklidit merunu do sítě - 2:0. V 75. minutě se Tomáš Hlavica po nádherném pasu Pastrnka ocitl za zády hostujících zadáků a po samostatném úprku poslal míč přímo do protipohybu brankáře Francovy Lhoty - 3:0. Kanárci se neměli ve druhé půli kam hnát, přesto drželi míč pod svou ochranou po většinu hrací doby. Sobek neměl moc práce, pouze jednou ho zachránila po střele hostí tyč. Hostům holt v sobotu nebylo přáno. Z Kelče si navíc domů odvezli výrazný čtyřgólový příděl. Už v nastaveném čase totiž výsledek upravil střídající Chrástecký, který skóroval z pokutového kopu - 4:0. (zdroj: Valašský deník)

Sestava: Filák M. - Filák L., Bambuch R., Rösner, Kuriš - Bambuch M., Kindl Z., Kindl M., Sucháček, Chmela R. - Hrbáček

Náhradníci: Chmela M., Zimek