Janová - Fr. Lhota 2:4 (1:2)

Francovka hrála celý druhý poločas bez vyloučeného Tomáša Sucháčka. Zatleskal pomeznímu, druhá žlutá a hybaj do sprch už v první půli.:o) Přesto Lhota vedení v druhé půli ještě zvýraznila a odvezla si cenné bodíky.
Série porážek zapříčinila konec působení hrajícího trenéra Tatranu Martina Zbranka. Domácí hned v úvodu střetnutí chybovali v rozehrávce, hostující Roman Kindl místo zakončení do odkryté branky volil přihrávku, Janovjané příležitost hostů odvrátili. Z následujícího protiútoku hostující obrana faulovala těsně před šestnáctkou a domácí Mikušek překvapil gólmana Boška rychlou a přesnou střelou k tyči – 1:0. V 15. minutě hostující Sucháček zahrával rohový kop, odražený míč se dostal znovu k němu a umístěnou ranou k bližší tyči překonal Sedláčka a srovnal na 1:1. Hosté v následujících fázích utkání byli živější a důraznější, ve 21. minutě si nachystal míč a nádherně zakončil Matušinec, trefil z rohu velkého vápna vzdálenější šibenici Sedláčkovy branky – 1:2. O dvě minuty později vynikl domácí brankář při trestném kopu, který zahrával Kindl Marek. Domácím vázla kombinace a hosté hrozili rušivými nebezpečnými brejky. Ve 42. minutě byl ale hostům vyloučen za nesportovní chování (kritika rozhodčího) Sucháček, hosté se hodně zlobili.
Domácí do druhé půle nastoupili s odhodláním využít početní převahy na hřišti, „Francovka" však s dobře organizovanou obranou počáteční tlak ustála, popravdě ke gólovce se domácí dostali až v 60. minutě. Boško při Vojtíškově bombě doslova čaroval. Vyrovnání se domácí nedočkali a v 73. minutě napřáhl z 25 metrů Kindl Zdeněk a Sedláčkovi přesně mířeným projektilem k tyči nedal šanci – 1:3. Domácí ale zanedlouho snížili po hezké kombinační akci celé záložní a útočné řady, střelcem byl opět Mikušek – 2:3. Hrálo se vabank, místy i velmi ostře, definitivně do kolen poslal Janovou v nastaveném čase opět Kindl Zdeněk a šestá prohra v řadě jen potvrzuje, že s Janovou není něco v pořádku. (zdroj:Valašský deník)

Branky: 2x Kindl Zdeněk, Sucháček, Matušinec