Jablůnka - Fr. Lhota 1:0 (0:0)

Francovka dorazila do Jablůnky v lehce kombinované sestavě a byla nucena vykopat ze zásob pár disfunkčních hráčů (notně zaprášený klenot Fichtel, kolenatý Rosťa Smolík a zrezlý Matůš) pro doplnění střídačky. Francovka od začátku utkání ovládala hru, soupeře zatlačila na jeho polovinu, ale šancí před brankou bylo málo. Domácí hrozili především z občasných dlouhých nákopů a hlaviček po rohových kopech. Ale oba gólmani se spíš nudili.

Do druhé půle nastoupil Chmela. V úvodních minutách svým tradičním způsobem dvakrát pronikl před brankáře, ale ani to nevedlo k přímému ohrožení branky. Kolem 75.minuty přišla největší šance Francovky. Téměř na malém vápně se ocitl úplně sám před brankářem Sucháček, jenže selhal při zakončení, když trefil na čáře přibitého gólmana. Nakonec přišla 90.min. a Jablůnka ukázala kterak z hovna uplést bič! Trestňák z poloviny hřiště směřující na penaltu, líznul jejich hráč přes obránce a špatně vybíhajícího brankáře do sítě. 1:0 Nepohledné utkání bez velkých šancí, plné soubojů, kdy Francovka hrála neustále na polovině soupeře, ale její snažení končilo většinou před dvacítkou bez vážnějšího ohrožení domácí branky. Několik solidních a jednu obrovskou šanci nevyužila, kdežto domácí odehráli zápas bez jediné šance, přesto vyhráli.

Sestava: Filák M. - Mikulín, Filák L., Rösner, Matůš - Bambuch M., Surovec, Kindl M., Kuriš - Sucháček, Hrbáček

Náhradníci: Fichtel, Smolík, Chmela