Hrachovec - Fr. Lhota 4:1 (4:1)

Domácí zápas rozhodli v prvním poločase. Hned v 1. minutě předvedli akci na jeden dotek Badošek s Nečasem a na Michala Cahlíka zívala prázdná branka – 1:0. V 8. minutě se po předchozím zastřelování přesně trefil střelec z minulého kola Vrána – 2:0. Ve 28. minutě byl v pokutovém území nedovoleně zastaven Nečas a sám si s nařizeným pokutovým kopem zkušeně poradil – 3:0. Hosté vstřelili svou jedinou branku z první vydařené střely, když Vajglovi nedal šanci Matušinec – 3:1. V poslední minutě prvního poločasu unikal hostující obraně Vrána, nařízený přímý kop ze sedmnácti metrů uklidil do sítě svou pověstnou levačkou Nečas – 4:1. Po přestávce se hra vyrovnala, hosté měli velkou příležitost upravit výsledek po tutovce Bambucha. Na domácí straně vítězů přesně nemířili Volek s Vargou. Domácí trenér Janošek tak mohl ve druhém poločase šetřit opory Nečase s Vránou, kteří brzy vystřídali. Hrachovec zatím v nové sezoně notně posílen válí. (zdroj: Valašský deník)
Branka: Matušinec