Horní Lideč - Fr. Lhota 1:1 (0:0)

Derby pobralo více tvrdosti než fotbalové krásy. Hlavně domácí se nacházejí ve výsledkové i herní krizi a kombinačně jim to nešlo. Hosté se tomuto trendu přizpůsobili, a tak se divák příliš nebavil. Ty veselé, ale i bohužel smutné fotbalové události se začaly dít po přestávce. V 60. minutě se domácím vydařila křídelní akce a nikým nekrytý Adam Kovalčík si na zadní tyči počkal na přetažený centr – 1:0. Závěr utkání byl nabitý událostmi. V 80. minutě srovnal takřka z brankové čáry důrazně zakončující Martin Bambuch – 1:1. Na hřišti se musela objevit i sanitka. Bohužel domácí Jan Kulíšek si nadvakrát zlomil ruku. Když se domácím zranil v 85. minutě Trochta, dohrávali zápas v devíti lidech, ale na konečné remíze se již nic nezměnilo. (zdroj: Valašský deník)

Branka: Martin Bambuch