Fr. Lhota - Zašová 2:0 (2:0)

Utkání začalo v úmorném vedru celkem svižně. Hrál se vyrovnaný pohledný fotbal, ale do první branky toho k vidění před brankáři mnoho nebylo. Kolem 20.min zahrál Pukýš trestňák od půlící čáry do dvacítky, po hlavičkovém souboji se míč odrazil k Hrbáčkovi. Ten nejprve trefil tyč, ale nakonec odražený míč dokázal dopravit do sítě. 1:0 Za pět minut vystřelil technicky k tyči Matušinec. 2:0 Pak ještě Hrbáček po zaváhání obrany Zašové trefil tyč. Domácí uspokojeni vedením přenechali aktivitu hostům, kteří si do poločasu vypracovali několik dobrých příležitostí nicméně bez efektu.
Druhý poločas začala Francovka aktivněji. Vypracovala si několik tutovek, ale když v brance neskončil ani už do ní padající míč, jenž chtěl Pukýš pojistit a nešťastně ho vyhlavičkoval nad bránu, převzali aktivitu opět hosté. Měli několik výborných příležitostí, trefili tyč i břevno a další šance zlikvidoval brankář domácích. Francovka bránila a občas vyrážela do rychlých protiútoků, ale střelci obou týmů už měli v závěru zápasu volno. Pěkný fotbal, spousta šancí na obou stranách, výborné výkony brankářů a šťastnější domácí orámovaly hezké nedělní odpoledne.
Sestava: Boško - Pukýš, Bambuch, Rösner, Mňačko - Matušinec, Surovec, Kindl Z., Kindl M., Chmela - Hrbáček
Náhradníci: Filák M., Šuta Milan
Branky: Hrbáček, Matušinec