Fr. Lhota - Val. Polanka 3:2 (1:1)

Od úvodních minut se hrál pohledný, rychlý fotbal, žádná nakopávačka jak nekdy, ale s minimem větších  šancí. Obě mužstva ze své hry vytěžily maximum branek, protože nějaké zahozené šance tentokrát k vidění nebyly. Domácí byli v úvodu o něco aktivnější a z prvního nebezpečného trestňáku se přes zeď trefil přesně k tyči Sucháček. 1:0 Následná pasáž patřila až do vyrovnání hráčům Polanky. Na dvacítce se uvolnil útočník hostů, jeho tvrdou přízemní střelu k tyči dokázal gólman Francovky vyrazit do strany, bohužel přímo na nohu dobíhajícímu Řezníčkovi, který už neměl problém trefit odkrytou branku. 1:1  Před pauzou ještě zkoušel štěstí podruhé z trestňáku Sucháček, tentokrát těsně nad.

Do druhé půle opět vstoupili lépe domácí, když po uvolnění ve dvacítce přiklepl Chmela přesně na nohu Hrbáčkovi, který z hranice pokutového kopu poslal míč kolem brankáře do sítě. 2:1 Uběhlo jen několik minut, Polanka se dostala poprvé vážně k brance a bylo srovnáno. Dlouhý trestňák zahraný křížem dvacítky proměnil hlavou, od tyče do sítě opět Řezníček. 2:2 Ještě navíc hosté orazítkovali z trestňáku břevno. Francovka poté zase hrála o něco útočněji a za svou snahu ji rozhodčí odměnil pokutovým kopem. Stažení za dres Marka Kindla bylo jasně viditelné i z druhé strany hřiště. Penaltu bezpečně proměnil Sucháček. 3:2 V dalším závaru trefil Hrbáček tyčku. Vedení si už domácí pohlídali, i když závěrečných pár minut v nadstavení nechali hosty nakopnout pár nebezpečných centrů ze kterých už naštěstí nic nebylo.

Sestava: Boško - Filák L., Bambuch R., Rösner, Surovec - Matušinec, Kindl Z., Kindl M., Chmela - Hrbáček, Sucháček

Náhradníci: Bambuch M., Kuriš, Mikulín

Branky: 2x Sucháček, Hrbáček