Fr. Lhota - Poličná 5:0 (0:0)

Francovka vstoupila do utkání dobře, když se po pravé straně uvolnil Marek Kindl a šel z úhlu sám na gólmana. Míč bohužel prosvištěl pokutovým územím mimo branku. Poté se hrál nemastný neslaný vyrovnaný fotbal bez velkých šancí. Do poločasu oba týmy zahrozily pouze každý jednou střelou z velké dálky s čímž si gólmani poradili bez velkých potíží.

Hosté do druhé půle vstoupili aktivněji, trochu pootevřeli obranu, čehož rychlonozí domácí ihned využili. Posunutí Martina Bambucha do útoku značně prospělo hře, páč jeho důraz na zakulacené obránce hostí platil. Nejdříve si míč za obranu doběhl Sucháček, zavezl ho z levé strany do dvacítky, tam na zadek posadil stopera, dalšímu hráči udělal kličku do středu a pravačkou zavěsil vedle gólmana. 1:0 (Vyzdvihuju Suňu, protože už první skluz stopera zaváněl pencků, ale on to ustál a dohrál do branky. Rozhodčí by to stejně nepískl:o))  Vzápětí vysunul Sucháček po levé straně do brejku Chmelu, ten se neunáhlil a předložil míč na penaltu osamocenému Matušincovi, který se štěstím a asi na třikrát, protlačil míč přes brankáře do sítě. 2:0 Od té chvíle už hosté na precizní defenzivu rezignovali a Francovka je několikrát rozebrala do posledního šroubečku. Na tři nula zvýšil Martin Bambuch, když obral o míč obránce na brankové čáře a z velkého úhlu pěkně zakroutil míč k zadní tyči.  Na čtyři nula zvýšil Mara Kindl. Brankový účet uzavřel Chmela, když šel sám na gólmana, kterému nasadil housle. 5:0 Domácí během druhé půle ještě zazdili několik tutovek, ale to je trápit tentokrát  opravdu nemuselo:o)

Sestava: Filák M. - Filák L., Bambuch R., Rösner, Surovec - Bambuch M., Kindl Z., Kindl M., Chmela - Sucháček, Matušinec

Náhradníci: Kuriš, Mikulín, Chmela M.

Branky: Sucháček, Matušinec, Bambuch M., Chmela, Kindl M.