Fr. Lhota - Lidečko 1:1 (1:1)

Úvod derby přinesl rychlé branky. Jednu z prvních příležitostí domácích využil Martin Bambuch, když zužitkoval míč centrovaný z pravé strany. 1:0 Hosté srovnali pár minut na to, když se po rohovém kopu prosadil nekompromisní hlavou do vinklu nejvyšší chlap na hřišti. 1:1 Následně se hra trochu uklidnila, obě mužstva se soustředila na bezpečnou hru zezadu a obrany si nekomplikovaly situaci rozehrávkou po zemi, takže byl míč často víc ve vzduchu než u nohou. Po úniku z pravé strany trefil Chmela křížnou ranou tyč hostující branky. Následoval únik Zdeňka Kindla, kterému zezadu spadl obránce na nohy. Nařízenou penaltu ovšem Chmela poslal lajdácky a nedůrazně téměř do středu branky, kde gólman mnoho práce neměl. Hosté hrozili především ze vzduchu. V závěru zahodili velkou šanci, když míč propadl za lhotskou obranu, ale křížná střela šla mimo.
Druhá půle začala lépe pro domácí, když po hlavičkovém souboji míč doběhl Sucháček a pod brankářem prostrčil do sítě. Po velkém váhání ovšem pomezní ukázal ofsajd, který viděl jenom on, protože Sucháček vybíhal až zpoza míče!! Hlavou kroutili i diváci Lidečka. Hlavní napřed ukázal branku, ale po domluvě s blbem na lajně ukázal ofsajd. Francovka soupeře jasně přehrávala, ale z několika závarů nic nevytěžila. Ze soustavného tlaku vytěžila akorát vyloučení po dvou žlutých pro obránce hostí. Před branku se pak už příliš nedostala a Lidečko ubránilo remízu. Derby nabídlo zajímavý bojovný fotbal a je třeba ogary pochválit za nasazení!
sestava: Boško - Mikulín, Filák L., Rösner, Surovec - Matušinec, Kindl Z., Sucháček, Chmela R.- Hrbáček, Bambuch M.
Náhradníci: Chmela M.
Branka: Bambuch M.