Fr. Lhota - Kelč 2:2 (1:1)

Domácí vsadili proti leadrovi tabulky na precizní defenzivu i nasazení na hranici svých možností a když šli občas do skluzu i oba Zdeňci ve středu zálohy, čuměl jsem jak vyoraná myš:o)) Hosté od začátku diktovali tempo, přesto ve 12.min. šli domácí do vedení po hlavičce Chmely. 1:0 Kelč neznejistěla dál hrála svoji hru s pomalou rozehrávkou od půlicí čáry a postupným útokem ala Barca. Jenže Messiho nemajů, takže si žádné větší šance nedokázali vypracovat, pouze několikrát zahrozili hlavičkou. Domácí se na polovinu soupeře dostávali velmi sporadicky, přesto rychlonochý Chmela po úniku z pravé strany vyprášil křížnou střelou hostujícímu brankáři rukavice. V závěru poločasu lhotská obrana špatně odhlavičkovala míč na dvacítku, kde si osamocený útočník míč zpracoval a skákavou ranou poslal míč do sítě. 1:1
Druhá půle začala famózně když duo Sucháček, Chmela načapala obranu hostí ještě duchem v šatně. Přímo z rozehrávky poslal dlouhý míč Sucháček směr rohový praporek, zabíhající (a kua rychlý!) Chmela přehrál levého beka, který tam šel jak na výlet, poslal míč zpětně proti noze na penaltu, kde osamocený Sucháček uklidil míč od tyče do branky. 2:1 Tleskáme!!!! Hosté vypadli na chvíli z role, domácí si vypracovali další nadějné šance po rychlých akcích, ale své vedení bohužel nenavýšili. Kelč poté opět začala ovládat hru, ale Francovka jejich obranu neustále strašila. Hosté ani v závěru nijak netlačili na pilu a pořád si hráli svůj pohledný fotbal, se spoustou krátkých přihrávek. Dvakrát zachránil Boško po nebezpečných hlavičkách, jinak byl celkem před domácí brankou klid. V poslední minutě se nakonec dočkali hosté vyrovnání, když proměnili i svou druhou střelu na branku v gól! 2:2 Kelč byla daleko fotbalovější, držela Francovku na její polovině, přesto vyprodukovala pouhé dvě střely mezi tyče, ale za to obě gólové, což bylo pro nadšeně bojující domácí velká škoda.
Sestava: Boško - Filák L., Bambuch, Rösner, Surovec - Matušinec, Kindl Z., Kindl M., Chmela - Sucháček, Hrbáček
Náhradníci: Daněk, Filák M., Mikulín
Branky: Chmela, Sucháček