Fr. Lhota - Janová 2:0 (1:0)

Francovka vstoupila do utkání velmi aktivně. Od úvodních minut soupeře přehrávala díky většímu nasazení a vypracovala si postupně několik nebezpečných akcí. Především křížná střela Sucháčka do břevna volala po brance. Od 25. minuty si vybrala Francovka oddechový čas a do hry se dostali i hosté. Hra se chvíli přelévala z jedné strany na druhou, obě mužstva produkovala pohledný, rychlý fotbal. Závěr poločasu opět patřil domácím. Nejprve rozhodčí odpustil hostům jasnou penaltu za skluz oběma nohama bez zásahu míče! (větší faul ve dvacítce a jasnější pencku jsem dlouho neviděl) Pak domácí vyprodukovali tři rohy po sobě. Ze třetího se trefil hlavou u zadní tyče osamocený Sucháček. 1:0
Prvních dvacet minut druhé půle byli o něco lepší hosté. Francovka jistila vedení, hosté kombinovali, ale k brance se téměř nedostali. Domácí hrozili především několika brejky, ale většinou je zastavil výtečný gólman hostí. Nakonec vše rozhodl střídající hráč Janové, který svůj několika minutový pobyt na hřišti ukončil napadením v přerušené hře, červená. Domácí přesilovku využili k pojištění vedení. Tvrdou střelu Zdenka Kindla brankář vyrazil k dobíhajícímu (svátečnímu střelci:o) Surovcovi jenž ji bezpečně vrtátil do sítě. 2:0 Naprosto zasloužené a hlavně vybojované tři body. Na to že jsme byli domácím a hlavně lepším týmem nám rozhodčí nedaroval ani půl procenta na víc a hostlům ještě odpustil dvě pencky, syčák jeden!
Sestava: Boško - Filák L., Bambuch R., Rösner, Kuriš - Chmela, Kindl Z., Kindl M., Surovec - Sucháček, Hrbáček
Náhradníci: Bambuch M., Matušinec, Mikulín
Branky: Sucháček, Surovec