Fr. Lhota - Jablůnka 2:3 (0:1)

V netradičním nedělním dopoledni sehrála domácí Francovka své utkání díky konání pouti. Ze tří bodů se nakonec radoval hostující Spartak, který také vstřelil své první branky v nové sezoně. Zápas ovlivnil chybně nařízený pokutový kop z 35. minuty, kdy se srazili dva hráči hostí, přesto hlavní arbitr viděl nedovolený zákrok. Brodek se stal prvním radostným střelcem Jablůnky – 0:1. Na hřiště se dostala nervozita a pod kotel přidávala kompletně trojice rozhodčích, která kupila chybu na chybu, o čemž se mohl také přesvědčit gólově hlavičkující Roman Bambuch. Po přestávce padaly slepené branky v kombinaci s mnoha kompenzacemi rozhodčích, kteří poškozovali oba týmy. V 63. minutě se z rychlého útoku prosadil střelecky tápající Čuma – 0:2. V 65. minutě se radovali domácí v podání Matušince – 1:2. Hned po rozehrávce to bylo opět o dvě branky díky Sauerovi – 1:3. A divokou osmiminutovku završila vlastní branka hostujícího Biela, který srazil střílený centr nešťastně za Vašíčkova záda – 2:3. (zdroj: Valašský deník)
Sestava: Číž - Mňačko, Bambuch, Rösner, Filák L. - Kuriš, Surovec, Kindl Z., Chmela - Matušinec, Hrbáček
Náhradníci: Daněk, Pukýš
Branky: Matušinec, vlastní