Fr. Lhota - Hrachovec 3:4 (3:3)

Prvopoločasovou přestřelku zahájili hosté už kolem čtvrté minuty, když po špatně odvráceném míči křížem dvacítky zavěsil dělovkou od břevna záložník Hrachovce. 0:1 Za dvě minuty po bleskovém výpadu z vlastní poloviny šel sám na gólmana Chmela. 1:1  Vzápětí selhal sám před gólmanem útočník hostů, jehož zakončení zlikvidoval nohou Boško. Francovka se dostala do vedení bombou do šíby, kterou vyslal Mara Kindl levačkou. 2:1 Hrachovci docházely evidentně síly už v první půli, přesto jim defenziva domácích umožnila vyrovnat, když se nepodařená střela odrazila od zad Kuriše do sítě. 2:2 Po krásné narážečce se ocitl před brankářem osamocený Sucháček, jenž dloubnul míč přes padajícího brankáře. 3:2 Defenzivní práce domácích byla tentokrát velice nedůrazná což značilo big katastrofen! Takže krajní záložník Hrachovce minutu před přestávkou v klidu doběhl z půlky až ke gólmanovi domácích a křížnou ranou za tyč srovnal. 3:3

Hosté se za celou druhou půli téměř nedostali do útočného pásma, přesto se ujali vedení, když svoji jedinou střelu poslali přesně za tyč. 3:4 Ještě měli jeden únik, ten ale nedotáhli do konce. Domácí se snažili o vstřelení branky, ale všechny nadějné šance končili většinou nepřesnou finální přihrávkou, případně  sražením střely mimo branku.  S přibývajícími minutami se jejich hra dostávala do čím dál větší křeče a většina hráčů místo kombinace volila individuální akce, což k úspěchu rozhodně nevedlo.  Tentokrát to byl holt takový zápas blbec, že hostům tam spadlo úplně všechno a domácím bohužel ne.  Hrachovec byl asi hodně oslabený, protože fotbal dostával hóódně přes prsty antifotbalem, přesto nechat si dát čtyři branky od tak slabého týmu?

Sestava: Boško - Filák L., Bambuch R., Rösner, Kuriš - Matušinec, Kindl M., Chmela, Bambuch M. - Hrbáček, Sucháček

Náhradníci: Filák M., Mikulín, Surovec

Branky: Chmela, Kindl M., Sucháček