Fr. Lhota - Horní Lideč 3:5 (1:3)

Domácí museli v derby zkousnout hořkou pilulku v podobě lidčanské střelecké disponovanosti. Lhocané začali aktivněji a ujeli se vedení brankou Marka Kindla, který zpracoval přetažený roh a z dvacítky levačkou prostřelil vše co mu stálo v cestě. 1:0 Domácí si po vedoucí brance dali šlofíka a přenechali iniciativu hostům. Ti toho dokonale využili a do poločasu potrestali hrubé chyby v obraně třemi góly.  Nešťastná hlavička obránce dozadu vyslala do úniku útočníka hostů. 1:1 Obrat zařídil levý bek hostů, když své sólo zakončil blafákem na gólmana. 1:2 Kde byla v tu dobu schovaná obrana mě tak trošku uniklo... V závěru prvního dějství se hostující útočník lehce zbavil kličkou obránce a zpoza dvacítky poslal míč od tyče do branky. 1:3

Francovka nastoupila do druhé půle odhodlaně a zamkla hosty na jejich polovině. Snížení zařídil Sucháček, když poslal míč bezpečně do sítě. 2:3 Z dalšího rohu se krásně zavěsil do vzduchu Roman Bambuch a prudkou hlavičkou srovnal. 3:3 Lidčané v tu dobu vypadali na ručník. Bohužel,  když se poprvní dostali za půlku a stihli došůlat míč ke dvacítce, trefil se nechytatelně, krásnou bombou zpoza dvacítky za tyčku zcela osamocený obránce. 3:4 Francovka dál pokračovala v náporu, ale většinu míčů směřujících do branky zastavil lidčanský stoper Sporek, jenž dostal dvakrát pecku do čela a dvakrát míč vyrazil pozadím, přičmž to byly všechno gólové střely! A když Sucháčkův trestňák brankář bravurně vyškrábl na tyčku, přišel trest. Hosté se dostali ke své druhé jakžtakž akci a byl z toho zase únik na gólmana a poslední pátý hřebíček v rakvi od bídně hrajícího soupeře. Celková hra nebyla špatná, jen u dvacítek to byla bída ať už v útoku či obraně. A sousedi to holt potřebovali víc......

Sestava: Boško - Mikulín, Bambuch R., Rösner, Filák L. - Chmela, Kindl M., Kindl Z., Bambuch M. - Hrbáček, Sucháček

Náhradníci: Matušinec, Zimek

Branky: Kindl M., Sucháček, Bambuch R.