Fr. Lhota - Choryně 1:2 (0:1)

Choryně začala zhurta, hrála rychle a jednoduše a dostala se i do několika příležitostí. Když se konečně zdálo, že se domácí probouzí a přebírají iniciativu, hosté udeřili. Rychlý útok po pravé straně, centr a pěkná hlavička do šibenice. 0:1 Francovka se do poločasu marně snažila najít klíč od choryňské defenfezívy, vypracovala si i několik nadějných příležitostí, ale žádnou velkou tutovku. Hosté hráli co potřebovali a když zaútočili bylo to vždy velmi nebezpečné. Největší příležitost zastavil zázračně skluzem Mňačko, když se na něj řítili hráči Choryně v přečíslení.
Druhá půle nabídla daleko bojovnější Francovku. Přesto zase udeřili hosté a v úvodu zvýšili své vedení. 0:2  Potom už domácí zatlačili hosty před jejich branku, bušili ale do tuhého betonu z Prešova a ani posunutí Bambucha ze stopera na hrot nenarušilo pevné základy deseti hostů stojících na dvacítce. Ti naopak využívali jediného hrota Hadvičáka k nebezpečným únikům. Žádný z brejků jim naštěstí nevyšel i díky skvělému Boškovi v brance. Navíc po jednom z mála postupných útoků trefili břevno! V závěru utkání se konečně za snahu dostalo i malé odměny domácím, když se z trestňáku trefil krásně do šíby Zdeněk Kindl. 1:2 Pak ještě hosté přežili dva závary v nadstavení, ale bohužel se Francovka vyrovnání nedočkala. Ogaři bojovali, ale bohužel to teď nevychází.
Sestava: Boško - Filák L., Bambuch, Rösner, Mňačko - Surovec, Kindl Z., Chmela, Pukýš - Hrbáček, Kindl R.
Náhradníci: Daněk
Branka: Kindl Z.