Choryně - Fr. Lhota 3:1

Až na začátek druhého poločasu měli hosté opticky více ze hry, ale za celé utkání domácího brankaře Podmola vážněji neohrozili. Své jediné branky docílili až v 85. minutě z pokutového kopu, kdy úspěšným exekutorem byl Marek Kindl. Po dlouhotrvající zimě, na podmáčené a nepříliš rovné hrací ploše měli obětavě hrající hráči Choryně několik světlých okamžiků, kterých také dokázali využít. Na první gól si diváci museli počkat až do 38. minuty. Brankář hostů Michal Filák fauloval v pokutovém území domácího útočníka Luboše Hadvičáka a nařízenou penaltu proměnil Jakub Vedral - 1:0. Choryni pak vyšel nástup do 2. poločasu. Ve 47. minutě sklepl L. Hadvičák centrovaný míč na staronovou posilu Petra Žlebka a jeho střela z dvaceti metrů skončila v síti branky hostů - 2:0. Za deset minut si to oba jmenovaní hráči zopakovali, přihrával Žlebek a obraně Fr. Lhoty utekl L. Hadvičák, kličku udělal i brankáři a zvýšil na 3:0. Za malý okamžik byl L. Hadvičák opět v samostatném úniku, ale se svou šanci naložil prachbídně a jeho nedůraznou střelu brankář hostů kryl. Pak už domácí hájili vedení a nebýt nedovoleného zákroku Kováře na kapitána hostů Bambucha, po kterém následoval pokutový kop, tak by z utkání vyšli i s čistým štítem. (zdroj: Valašský deník)

Sestava: Filák M. - Mikulín, Bambuch R., Rösner, Filák L. - Bambuch M., Surovec, Kindl M., Chmela - Sucháček, Hrbáček

Branka: Kindl Marek