Zašová - Fr. Lhota 0:3 (0:2)

Zašová utrpěla teprve čtvrtou prohru v sezoně, ale z toho dvě jsou od nás, takže zřejmě oblíbený soupeř:o)
Domácí fotbalisté si zažili menší sportovní tragédii. Po celý zápas do soupeře bušili a vytvořili si obrovské množství šancí, ale prostě jim nebylo přáno. Naopak to byli hosté, kteří Zašové udělili pořádnou lekci z produktivity. Poprvé se hosté prosadili už v páté minutě, kdy po dlouhém nákopu za obranu si domácí obránci tak dlouho dávali přednost, až je předběhl soupeř a hosté vedli 1:0. Chvíli na to mohli domácí vyrovnat, ale Bartošákova hlavička z malého vápna šla jen do brankáře. Francova Lhota dokázala využít i další svoji šanci. Po necelé půlhodině hry vyhráli hosté souboj na vápně Zašové a následná střela znamenala druhý gól v síti Zašové. Po změně stran se obraz hry nezměnil. Domácí byli mnohem aktivnější, ale branku prostě nebyli schopni dát. To hosté s tím problém neměli. Jednu z mála šancí ve druhé půli opět dokázali přetavit v gól. Přímý kop v 66. minutě se otřel o zeď a zapadl za bližší tyč- 0:3. Zašová se ani poté nevzdávala a dále útočila, hned v 67. minutě z velké šance dala tyčku, ale stejně jako ve všech ostatních případech z toho branka zase nebyla. Hosté si tak ze Zašové odvezli body za vítězství 3:0. (Zdroj: www.fotbalzasova.cz)
Branky: Hrbáček, Kindl Z., Kindl M.