Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2551"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Nazdárek bratři fotbalisti, co takhle chodit v pátek na umělku a tuknout si jen tak pro zábavu. V 17 hod. Nějak se domluvme....... :-)
Ačkoli ještě nenastal konec sezóny, na popud mnoha Polanských fanoušků měníme anketu a trošku se za ní ohlédnemeV anketě jsme nastavili jako největšího favorita na postup družstvo Podlesí (1), které to beze zbytku potvrzuje i v tabulce (1) , pokud se vyhne nějakému většímu zakolísání, postup jim zřejmě neujde.Na druhém místě v anketě (2) i tabulce (2) se umístilo družstvo Nedašova, které podle nás jako jediné má šanci Podlesí zkomplikovat život a zamíchat tak postupovými kartami. "Tarahůni" předvádějí kvalitní rychlý a důrazný fotbal, kterým většinu mužstev jasně přehrávají.Týmy které jsme netipli , ale zaslouženě jsou aktuálně na 3 a 4 místě jsou Zašová a Francova Lhota. Můžeme je teda zařadit do kategorie někdo jiný:-). Zašová podává narozdíl od minulých let vyrovnané výkony, kdy prožívá své nejlepší roky Trtík. Francova Lhota svým nováčkovským elánem a důrazem uhrála hodně bodů, otázkou je jestli to týmu založeném na výborné ose Božko-Bambuch-Fichtel vydrží i na jaro.Celek Hrachovce, v anketě (4) v tabulce (6) prozatím po sestupu z I.A třídy zanechal dojem stárnoucího mužstva se slušným bodovým ziskem ale průměrným výkonem.Celek Horní Lidče po mizerných letech znovu předvádí kvalitní fotbal, v anketě (6) v tabulce (5), zlepšení lze přičíst funkcionářské práci ostříleného "bafuňáře" Josefa Balouška či příchodu střelce Hajdy.Dostáváme se k týmům Lhoty u Vsetína a Valašské Polanky, které jsme v anketě dali na (3) a (5) místo, ale tady jsme byli úplně vedle, v tabulce (11 ) a (10). Nečekali jsme, že stárnoucí mužstvo Lhoty tak rychle vyklidí pozice a bude bojovat o záchranu. To samé se nečekalo ani od Valašské Polanky, která sice hraje líbivý fotbal s převahou v držením míče a prohrává po polovlastních gólech, tristní domácí výsledky ji zaslouženě poslaly do kategorie mužstev bojujících o záchranu v soutěži.
z Valašského deníku:

F. LHOTAPo postupu z okresu pokračuje spanilá jízda fotbalistů Francovy Lhoty. Takový podzim neočekávali ani náhodou. Když dokázali vyhrát na Lhotě u Vsetína, šli tabulkou nahoru. K tradiční bodové baště v domácím prostředí totiž přidal tým i dobré výkony na půdě soupeře. Francovu Lhotu doma pokořili pouze lídři z Podlesí a Nedašova. Tým do této krajské soutěže patří. Hodně byla zmiňována jména Boško, Kindl, Fichtel a Hrbáček. ...kdyžtak to Máro přidej jako článek na titulní stranu :)
to bude méjdlo........... :-)
15.11.2011 09:23:13
Criss11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one