Val. Polanka - Fr. Lhota 0:1 (0:0)

Úžasná jízda pokračuje! Ač není k vidění žádný světoborný fotbal, bodíky krásně naskakují na účet. Domácí začali hodně zvostra. Měli velkou převahu i dobré příležitosti. Nicméně měl Boško svůj den a co neodvrátila obrana, bezpečně zastavil na brankové čáře.  Nejhorší situace nastala ve 30.min. kdy byl opět knokautován Fichtel, vracející se po třízápasové pauze. Opět klička, stojná noha, kotník v hajzlu a ke všemu ten samý! Holt smůla a sezona pro něj asi skončila. Po úvodní divočině domácí zvolnili a pustili občas Francovku do útoku, ale bylo to znaší strany takové mdlé.
Druhá půle začala brankou Mňačka, který předskočil váhajícího obránce jako štírek a na dlouhou nohu zavěsil pod břevno. 0:1 Pak už začal jedzit jeden domichávač z Prešova za druhým a precizně uhňápaný beton  Polančané rozvrátit nedokázali. Ztratili myšlenku, začali nakopávat a jak už všichni víme, vzduchem cesta přes Bambucha uřčitě nevede:o) Domácí si vypracovali dvě velké příležitosti, první zázrakem lapil Boško, při druhé míč proskákal křížem branky těsně vedle. Toť z jejich strany vše zajímavé. V závěru se do několika brejků dostali  hosté, ale míč již v síti neskončil. Francovka herně slabší, měla méně šancí, ale byla odměněna za svoji bojovnost. Ve druhé půli zaslouží pochvalu Mňákota, který zahrál kraj zálohy, jak jsem ho ještě neviděl. Furt jsem čekal kdy už nebude moc, ale jedzil až do konca, vyhrával hlavičky a branka to byla třešnička na dortu za výkon.
Sestava: Boško - Mikulín, Bambuch, Rösner, Surovec - Chmela, Kindl Z., Fichtel, Filák - Hrbáček, Zimek
Náhradníci: Kuriš, Mňačko
Branka: Mňačko