Poličná - Fr. Lhota 5:2 (2:1)

Od úvodních minut byli domácí aktivnější, měli míč častěji na svých kopačkách, z čehož pramenil i jejich větší počet šancí. Přesto se do vedení dostali hosté. Dlouhý míč za obranu, zužitkoval v samostatný únik Kuriš, jenž poslal míč podél gólmana k tyči. 0:1 Brzy na to bylo srovnáno po závaru před brankou, když domácí doklepli míč do sítě. 1:1 Pak pálil Bártecký do tyče a brzy na to zužitkovali jednu z mnoha šancí ve své vedení domácí. 2:1
Ve druhé půli dokázal Bambuch ještě srovnat střelou z dvacítky k tyči. 2:2 Domácí opět odpověděli bleskově, když se bombou z dálky trefil Bártecký. 3:2 V závěru zápasu domácí vhodili branku přímo z autu, údajně to někdo tečoval, ale moc to na to nevypadalo. Rozhodčí případnou neregulérnost okomentoval "mě je to jedno" a uznal branku. 4:2 A v úplném závěru se domácí ještě prosadili z trestného kopu. 5:2    Žolíci ze střídačky v podobě Zdenka Kindla st. a mě v závěru moc nezafungovali. :o)
Rozlučka se sezonou se nevyvedla dle představ, ale netřeba z toho mít blbů náladu. Tabulka je naprosto úžasná a navíc Češi postoupili!!!
Borec na konec: mladý Hrb s Orlem byli ve zprávách TV Nova jako vlajkonoši  :o)))) jsem se pobavil!
Sestava: Boško - Filák L., Bambuch, Rösner, Mikulín - Filák M., Surovec, Kindl Z.ml., Řezníček - Mňačko, Kuriš
Tajné esa v rukávu: Kindl Z.st., Matůš
Branky: Kuriš, Bambuch