Nedašov - Fr. Lhota 3:1 (2:1)

Absencemi decimovaná Francovka pobrala všechny fotbalové vykopávky které jsou na skladě (já:o) a vyrazila v jedenácti bojovat do Nedašova. Naštěstí byla nakonec doplněna dvěma dorostencama na lavičce. Domácí se ujali vedení už v 8.min z pokutového kopu. 1:0 V té době to pro Lhoty vypadalo na pěknů šišku. Nicméně se hosté vzchopili, v rámci možností pečlivě bránili (rozhodně líp jak ogaři v Polsku) a občas vyráželi do nadějných akcí. Po minele stoperů se na dvacítce ocitl osamocený bomber Zimek, jenž placírkou uklidil bezpečně míč k tyči. 1:1 Poté následovala nebezpečná hlavička Zimka těsně vedle tyče. Z následného protiútoku se v rozhozené hostující obraně prosadil do zakončení domácí útočník a střelou pod padajícím gólmanem získal potřebný klid na kopačky domácích. 2:1 Před půlí promarnil dobrou pozici hostující Bambuch hlavičkou vedle domácí branky.
Při trošce štěstí (asi tak velikosti jedné vlakové soupravy) byla stále naděje na bodíky. Ale aby nebyly v hledišti nějaké plané naděje, tak jsme diváky uklidnili už po třech minutách druhé půle. Po dobré kombinaci se dostal sám před gólmana domácí útočník, z úhlu ho propálil a bylo vymalované. 3:1 Pak Francovka vrhla své síly do útoku (především Romana) což byla voda na domácí mlýn. Nedašov přetavoval jeden náběh do rozevřené obrany za druhým v obrovské šance, které naštěstí zakončovali ještě výš a dál než Rusáci proti našim. Paralela je i v průběhu, kdy se slabší tým snaží o bušidó do kompaktní obrany a soupeř toho využívá k jednomu brejku za druhým.  Francovka si už žádné velké šance nepřipravila a byla ráda za nakonec mírný výsledek.
Domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli, přesto se hostující hráči prezentovali sympatickým a bojovným výkonem. Další pozitivum je, že to přežil Martin, který po oslavě třicítky během zápasu několikrát vypadal na rychlú:o))
A co můj už třetí poslední zápas? Tož snad snad jsem byl o něco lepší levý bek než Kadlec i když to by asi zvládla aj tyčka do rajčat zapichlá na dvacítce:o)))
Sestava: Boško - Matůš, Bambuch, Rösner, Mikulín - Řezníček, Surovec, Mňačko, Kuriš, Hrbáček - Zimek
Náhradníci: Slováček, Šerý
Branka: Zimek
11.06.2012 07:00:20
Criss11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one