Lidečko - Fr. Lhota 1:3 (0:2)

Protože nám Lidečkovjané zkazili pouť, nemohli jsme si dát v neděli ani kalíšek, odjížděli jsme dostatečně nažhaveni jim to vrátit! Bohužel utkání tak nevypadalo. Domácí vlétli do zápasu ako sršáni, přehrávali hosty na všech postech a vytvářeli si spousty obrovských šancí. Boško se v brance Francovky překonával a když několikrát vychytal domácí i z malého vápna či samostatných úniků udeřilo na druhé straně. Jeden z mála slušných protiútoků zakončil Fichtel, když zakroutil míč z dvacítky kolem brankáře k tyči. 0:1 Domácí lehce znervózněli, začali se častěji uchylovat k nakopávaným míčům, ty ale hosté odvraceli z větší úspěšností než rychlou hru po zemi. A když Lidečko dál zazdívalo co mohlo, přišel další protiútok. Oťasův nadýchaný centr za obranu poslal domácí stoper hlavou přes vybíhajícího gólmana do sítě. 0:2
Druhá půle přinesla podobný obrázek. Ale oproti první půli se Francovka zatáhla víc dozadu, soustředila se na udržení vedení a domácí si už nedokázali vypracovat tolik tutotvých šancí. Stále měli velkou herní převahu, ale v jedné z mála:o) 1000% šancí je opět vychytal Rado. Hosté občas zahrozili brejkem do rozevřené obrany. 15. min. před koncem udělal jinak výborný hostující brankář kiks jak sviňa, když mu mezi rukama prošla dalekonosná střela snad z 35 metrů. 1:2 Domácím už ale na obrat asi nezbývalo sil a do dvacítky se dostávali spíše sporadicky. Za to na druhé straně se po dvou neúspěšných nájezdech ze třetího trefil levačkou Hrbáček. 1:3 A konečně jsme mohli jít púťovať!! Tímto děkujeme kamarádom z Lidečka, že nám vyšli vstříc a když nám nepřeložili utkání, tož nám darovali aspoň tři body, díky,díky :o)
Sestava: Boško - Matůš, Filák L., Mikulín, Filák M. - Kindl Z., Fichtel, Kindl M., Surovec - Zimek, Bambuch M.
Náhradníci: Bartoník, Hrbáček, Mňačko, Pukýš
Branky: Fichtel, Hrbáček, vlastní