Lhota u Vs - Francova Lhota 0:4 (0:1)

Tentokrát jsme se vrátili do svých “okresních“ let a k utkání jsme odjížděli v jedenácti lidech (ale samí dobří:o)) s tím, že dvanáctý dorazí v průběhu. Do zápasu vlétli domácí s velkým elánem a prvních 15min. nepouštěli Francovku na svou polovinu. Vypracovali si i několik nadějných příležitostí, které ovšem většinou pálili vysoko nad. Postupně hosté přidali tempo a začali soupeře přehrávat. Dostávali se snadno do šancí po rychlých a jednoduchých akcích. Účet utkání otevřel Fichtel, který místo centru z trestňáku zkusil nachytat brankáře na hruškách a kopl míč z úhlu krásně do šíby. 0:1 Francovka měla do poločasu tlak, ale druhou branku nepřidala.
O přestávce nahradil zraněného Martina Bambucha v útoku Mňačko. Úvod druhé půle opět patřil domácím. Z prvního nakoplého míče po zmatku hostující obrany pálil hráč domácích z hranice velkého vápna do tyče. Přežili jsme! Potom se taktovky opět ujali hosté. Na domácí se valil jeden útok za druhým. Nejprve vysunul Fichtel do uličky Hrbáčka, jeho zblokovaná střela se vrátila k Fichtelovi a ten opět rozvlnil síť. 0:2 Pak se na křídle uvolnil Mňačko, přesným centrem našel Hrbáčka, ten posunul Rösnerovi, Michal to vyšperkoval na Fichtela a ten nekompromisně završil hattrick. 0:3 (nevím jistě, ale tak nějak to bylo). Potom si hosté začali zápas užívat (trochu jsme si z toho dělali prdel:o) a málem doplatili na svoji snahu přidat co nejvíce branek. Především levá strana utěkala furt dopředu, ale už né zpátky (jojo myslím sebe). Domácí si díky tomu vypracovali dvě tutovky na malém vápně, ale obě střely málem sundaly nějaký kolem letící Boeing. Hosté si šancí vypracovali daleko víc, např. když se sám na gólmana řítil Hrbáček, sám před gólmanem pálil mimo branku Pukýš atd. Brankou nakonec skončila až ta poslední, když pěkně k tyči vystřelil Zdeňa Kindl. 0:4
Vítězství se především v první půli rodilo težce, ale díky lepší produktivitě to nakonec bylo jednoznačné.

Sestava: Boško – Matůš, Filák, Rösner, Mikulín – Kindl Z., Surovec, Fichtel, Pukýš – Hrbáček, Bambuch M.