Janová - Fr. Lhota 2:0

Domácí fotbalisté po prohře v Jablůnce, ale dobrém výkonu celého mužstva, začali velmi aktivně a již ve druhé minutě po akci Vojtíška Mišun nastřelil břevno Boškovy branky. V 6. minutě gólman Boško s námahou likvidoval trestný kop Suchockého vyražením míče robinzonádou na rohový kop. O minutu později průnik domácího Měrky zaváněl po obranném zákroku hostujícího obránce penaltou, píšťalka rozhodčího Zbranka však zůstala němá. Přítomní diváci se branky dočkali ve 14. minutě, když po zahrané standardní situaci Filipa Trlici se nejlépe orientoval v pokutovém území Kamas Antonín a dorážkou dostal míč za záda hostujícího brankáře – 1:0. Janovjané druhý gól přidali ve 24. minutě utkání, to Mišun poslal do brejku Jakuba Měrku, a ten brankáře Boška překonal k bližší tyči podruhé – 2:0. Hosté k překvapení nehráli to,na co jsme u nich zvyklí a prakticky domácího Sedláčka ohrozil z trestného kopu jen před koncem první půle Marek Fichtel. Domácí borci mohli po změně stran zvýšit skóre na 3:0, Mišunův odražený míč však skončil za postranní čarou.V dalších minutách se hosté sice usadili na polovině domácích, ale z „platonického“ tlaku si téměř nic nevytvořili. Jen v 67. minutě z 25 metrů protáhl domácího Sedláčka Bambuch Roman, vyslaný projektil jen těsně minul pravou tyč domácí branky. V 72. minutě šli hosté do deseti hráčů, Marek Kindl musel po tvrdém zákroku na Mišuna a následné druhé ŽK předčasně pod sprchy. „Francovka“ mohla korigovat i v oslabení, šest minut před koncem Bambuch Martin nastřelil tyč domácí branky a v dalším zakončení poslal míč těsně nad břevno. Domácí borci kontrolovali hru, a když těsně před závěrečným hvizdem zbytečně fauloval Bambuch Roman rychlého Měrku, dostal ČK za zmaření gólové šance, bylo o výsledku tohoto zápasu definitivně rozhodnuto. (zdroj: Valašsko)
Sestava: Boško - Mikulín, Bambuch R., Rösner, Filák - Kindl Z., Fichtel, Kindl M., Surovec - Hrbáček, Bambuch M.
Náhradníci: Chmela, Zimek