Jablůnka - Fr. Lhota 0:2 (0:0)

Zápas velmi prostupných obran, obrovských neproměněných šancí, skvělého Boška a neposlušného míče, jenž svým vysokým odskokem dělal problémy téměř všem hráčům. Začátek nepřinesl žádnou úchvatnou podívanou, ale minel především na lhotské straně nepočítaně. Domácí se dostávali do šancí velmi lacině. Největší šance přinesla “nahrávka“ Rösnera, který stojící mimo vlastní branku odkopl šajtlí míč tak, že se meruna prošla po brankové čáře, naštěstí ji nikdo z domácích nedokopl. Následoval nepovedený stopink stopera, míč mu uzmul útočník, ale Roman je rychlý a dokázal ho ještě před vápnem poslat k zemi za žlutou:o) Další velké šance pochytal bezchybný Boško, který si svým výkonem jednoznačně řekl o pozvánku do slovenské repre. Postupně se do zápasu dostali i hosté. Vše odstartovalo zranění Romana Bambucha (snad to bude dobré) a orazítkované břevno střelou Fichtela. Pro změnu se několikrát zaskvěl brankář domácích, který vychytal velké příležitosti Máry Kindla, Martina Bambucha i Hrbáčka. Poločas uzavřel opět Fichtel krásně koplým trestňákem, bohužel do tyče:o(
Úvod druhé půle vyšel hostům, když Hrbáček pálil levou, pravou, technicky i bomby, ale vše bylo marné, zaměřovač zůstal doma:o) Pak se opět dvakrát ukázal Boško a když nádherně vyrazil i hlavičku Biela bylo zřejmé, že domácí to tam dneska asi nedošůlů. Postupně Francovka ovládla střed pole a mírný tlak po celý druhý poločas dokázala zužitkovat dvěma střelami po zemi, které jinak výbornému brankáři domácích prošly pod tělem. 2:0 V závěru ještě hosté spálili několik příležitostí do rozevřené obrany Jablůnky, ale to už je nemrzelo.
První půle bídný fotbal, ale obrovské šance na obou stranách. Druhá už byla herně lepší a pod taktovkou Francovky, přesto se šance střídaly na obou stranách a bylo to spíš takové čekání kom to tam spadne první…….
Sestava: Boško - Mňačko, Bambuch R., Rösner, Mikulín - Surovec, Filák L., Fichtel, Kindl M., Kindl Z. - Hrbáček
Náhradníci: Bartoník, Bambuch M., Filák M., Matůš
Branky: Kindl M., Fichtel