Horní Lideč - Fr. Lhota 3:0 (1:0)

Domácí vlétli do utkání aktivně a prvních 15. minut zatlačili lhocany na jejich polovinu. Poté se hra začala srovnávat, ale i po zbytek poločasu byli domácí o něco lepší. Z tlaku vytěžili vedení 1:0 Naše obrana navíc dostala další tvrdý úder a to v podobě zranění Michala Rösnerovic, který už do druhé půle nenastoupil. Takže z loňské obrany zbývá poslední chlop!
Druhé dějství nabídlo vyrovnaný fotbal, ale přesnější mušku na lidčanských kopačkách. Ti zužitkovali maximum svých šancí a přidali další dvě branky. 3:0 Francovka své šance bohužel nevyužila a tak byl rozdíl ve skore větší než rozdíl v předváděné hře.
Sestava: Boško - Filák M., Filák L., Rösner, Mikulín O. - Kindl Z., Fichtel, Kindl M., Surovec - Bambuch M., Zimek
Náhradníci: Bambuch R., Bartoník, Mňačko, Mikulín M., Pukýš, Kuriš