Fr. Lhota - Val. Polanka 1:0 (0:0)

Derby nepřineslo příliš pohledné utkání, ale o to větší urputný boj. Úvod patřil hostům, kteří byli v útoku aktivnější i nebezpečnější. Několikrát nebezpečně ohrozili Boška, ale jejich zakončení často chyběla větší razance. Postupně se do hry dostávali i domácí, kterým sice nechyběla razance, ale zase postrádali větší přesnost při zakončení. Kopy směr obloha mnoho škody nenadělaly. V závěru první půle domácí zamkli hosty u jejich branky, ale ani několik závarů nedokázali dotlačit do branky.
Do druhé půle vstoupili lépe domácí. Jejich mírná převaha se zůročila v 61.min. když se po faulu na Zdenka Kindla kopala penalta. Tu proměnil Marek Kindl. 1:0 Francovka se postupně soustředila na bránění hubeného vedení, což vyústilo v závěru v několik dobrých příležitostí pro hosty. Ale když do sítě nedopadl ani závar, kdy obránce vykopl míč z brankové čáry a dorážka zůstala Boškovi mezi nohama na lajně, radovali se z vítězství domácí. Před zraky početné divácké kulisy se odehrával především boj uprostřed hřiště bez výrazných velkých šancí. Většina zakončených míčů byla z nějaké trmyvrmy pred brankou.
Sestava: Boško - Mňačko, Bambuch R., Rösner, Mikulín - Surovec, Fichtel, Filák L., Kindl Z. - Hrbáček, Bambuch M.
Náhradníci: Bartoník, Filák M., Kindl M., Matůš, Pukýš
Branka: Kindl M.