Fr. Lhota - Poličná 3:0 (0:0)

Úvod utkání poznamenalo zranění hostujícího útočníka, který utrpěl po hlavičkovém souboji zlomeninu nosu. Než zastavil krvácení hráli hosté dlouhých dvacet minut v deseti. Francovka převzala iniciativu a svého soupeře zatlačila do defenzivy. Předváděla pohledný kombinační fotbal, nicméně žádné velké šance si v první půli nedokázala vypracovat. A když se neujala ani žádná ze střel, šlo se do kabin za stavu 0:0.
Druhý poločas nabídl podobný obrázek jako první půle. Hosté se soustředili na obranu a branku domácích ohrožovali pouze ojediněle. Lhocané ale výrazně zjednodušili kombinaci a rychlým přechodem do útoku si konečně dokázali vypracovat i tutové brankové příležitosti. Zlom přišel kolem 50.min. kdy po levé straně unikl Fichtel a jeho přízemní centr dopravil do sítě důrazný Zimek. 1:0  Pak přišlo zaváhání hostů při rozehrávce, čehož využil Hrbáček, byl sražen gólmanem a nařízenou penaltu proměnil Marek Kindl  2:0  Poslední branka padla po dlouhém nákopu, který z první prodloužil Martin Bambuch přímo do šíby a od břevna do branky.  3:0 Francovka předvedla super výkon, všichni makali naplno a dokázali si i pěkně přihrát. Takový fotbal dokáže oko potěšit a můj nový post, mudrlant na lajně, se mi líbí:o))
Sestava: Kovář - Filák M., Filák L., Rösner, Mikulín O. - Kindl Z., Fichtel, Kindl M., Surovec - Hrbáček, Zimek
Náhradníci: Bambuch M., Mikulín M., Mňačko, Pukýš
Branky: Zimek, Kindl M., Bambuch M.