Fr. Lhota - Podlesí 1:6 (1:3)

Podlesí ukázalo proč je leader tabulky a herně jasně domácí přehrálo. Když k tomu přidali výbornou koncovku nebylo co řešit. Francovka v první půli kladla statečný odpor, vytvořila si i několik šancí po brejkových situacích ale ke gólu vedl pouze jeden z nich. Po špatné rozehrávce domácích na půlící čáře se hosté po rychlé kombinaci dostali ke střele z hranice velkého vápna. Ta křížem branky zapadla za tyč. 0:1 Brzy na to zakroutili hosté trestňák přes zeď přímo do šíby. 0:2 Pak se ke slovu dostali několikrát domácí. Nakonec se po chybě hostujících stoperů řítil sám na gólmana Fichtel, který skákající míč poslal lobem přes gólmana do sítě. 1:2 Francovku snažící se o vyrovnání ovšem zabrzdila špatná rozehrávka před vlastním pokutovým územím a tudíž celkem zbytečný gól na 1:3.
Ve druhé půli už hosté dominovali, přidali tři hezké branky a v klidu si dokráčeli pro další body. Jeden z trestňáku a dvě střely z blízka. Doufali jsme, že přerušíme hostům sérii neporazitelnosti. Bohužel přerušili oni tu naši, kdy jsme asi 1,5 roku doma neprohráli.
Sestava: Boško - Matůš, Bambuch, Rösner, Mikulín - Kindl Z., Fichtel, Filák L., Kindl M., Surovec - Hrbáček
Náhradníci: Bambuch M., Bartoník, Pukýš
Branka: Fichtel