Fr. Lhota - Lidečko 1:1 (0:1)

Na derby přišla velmi solidní divácká návštěva, určitě přes tři stovky příznivců kopané. A "Kopaná" jim byla servírována celých 90min. neboť hodně oslabená Francovka bojovala s mezihrou více než se soupeřem a Lidečko hrající téměř 50min. v deseti rezignovalo na hru kupředu a soustředilo se na bránění jednobrankového vedení.
Už v 6.min. nachytali hráči hostů domácí v nedbalkách, když rychle rozehraný trestňák znamenal samostatný únik Novosada směr domácí branka a vedení 0:1 (naši byli ještě zády k míči a ten se už třepal v síti:o)) Lidečko bylo aktivnější, přehrávalo domácí uprostřed hřiště, ale vytvořilo si jen jednu další větší příležitost, zakončenou mimo branku. Postupem času si domácí záloha začala zvykat na vynucené změny a svého soupeře začala přehrávat. Byly z toho i nějaké šance, ale žádná loženka. Kolem 42.min dostal pravý záložník hostů druhou žlutou (možná za kecy, ale spíš za simulování, což bylo naprosto vymyšlené velmi arogantním a podivně pískajícím sudím). Francovka opanovala hru, ale pouze po dvacítku a bez výraznějšího zakončení.
Druhá půle začala velmi aktivně, obě mužstva měli po dvou šancích, když po gólu volala především zpětná přihrávka hostů proti noze, jenže střela šla hódně vedle. Tato úvodní smršť namlsala fanoušky, nicméně tím byly příležitosti druhé půle vyčerpány a dále byl k vidění jen úporný boj kostrbaté ofenzívy domácích s dobrou defenzívou bránících se hostů. Vysvobození domácím přinesla až 89.min, kdy dlouhý nákop do dvacítky po hlavičkovém souboji doputoval k Radkovi Chmelovic jenž svůj debut v základu korunoval gólem zády k brance obloučkem přes svoji hlavu do sítě. 1:1
Nepříliš pohledné utkání, přesto hrané naplno a plné osobních soubojů skončilo spravedlivou dělbou bodů. Pochvalu zaslouží všichni za své nasazení, ale především Čenda za svůj výkon na krajní záloze, kde jezdil nahoru dolů jak Zdeňa Kindl za mlada (chichi) a nestárnoucí Oťas, jenž obojoval téměř každý balon směřující z obrany kupředu. Děkujeme kucí, že jste bojovali až do konce!
Sestava: Boško - Mikulín, Filák, Rösner, Mňačko - Chmela, Surovec, Kindl Z., Bambuch M. - Hrbáček, Zimek
Náhradníci: Daněk, Filák M., Řezníček
Branka: Chmela
16.04.2012 07:10:16
Criss11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one