Fr. Lhota - Lhota u Vs 4:2 (2:2)

Souboj Lhot přinesl zajímavý, lehce bezstarostný fotbal bohatý na šance. Oba týmy se snažily o kombinační hru s proměnlivou úspěšností, přesto branky padaly z úplně jiných situací. Hosté udeřili kolem 20min. ze své první střely na domácí kisňu, když z úhlu překvapil křížnou bombou za tyč záložník hostů. 0:1 Francovka odpověděla únikem Zimka, jenž přehodil vybíhajícího gólmana i s brankou. Další akce už ale znamenala vyrovnání. Dlouhý nákop po zaváhání stopera a brankáře hostů využil Mňačko, jenž si posunul míč velmi takticky od břucha do brady kolem gólmana a do prázdné zavěsil s obrovským přehledem:o)) 1:1 Nedlouho poté nakopl přes celé hřiště míč Bambuch, stoper hostů podběhl a z podobné situace jako před tím, obešel gólmana Zimek a prázdná branka už jen volala "rozvlň síť!". 2:1 Navíc několikrát pálil jak pitralon Oťas, hlavičkoval Bambuch a střílel Hrbáček, ale gólman hostů byl na čáře výborný. Hosté většinou kombinovali po dvacítku bez nějakých větších šancí. Když se do ní po dlouhé době v závěru poločasu podívali, zužitkovali trmu vrmu pred brankou nějakým záhadným způsobem ve vyrovnání. 2:2
Druhá část nabídla podobný obraz. Francovka byla o něco aktivnější, což se zúročilo dvěma slepenými góly. Po rohovém kopu se nádherně do vzduchu položil Zimek, zastřihal nohama a pod břevno zajistil domácím vedení. 3:2 Minutku na to se ocitl na dostřel branky Zdeňa Kindl a někde z poza dvacítky poslal míč ranou po zemi přesně za tyčku. 4:2 Utkání se už následně dohrálo v klidu a pohodě.
Sestava: Boško - Mikulín, Bambuch, Rösner, Filák - Kuriš, Surovec, Kindl M., Mňačko - Hrbáček, Zimek
Náhradníci: Filák M., Kindl Z., Zimek R., Řezníček
Branky: 2x Zimek, Mňačko, Kindl Z.