Fr. Lhota - Janová 4:3 (1:1)

Utkání řídil (spíš kur.....) naprosto nekompetentní rozhodčí Nevrla. Už chápu proč ho posunuli do krajských soutěží, bo v okresních by ho někdo musel dřív nebo pozděj inzultovat! Jenom nevím, proč všechny hrubé chyby byly ve prospěch Janové? Kapříci snad ještě neplavou! Ty méně hrubé mastil na obě strany hlava nehlava. Naštěstí (a to se hodně divím) to bylo relativně klidné utkání, protože pískat takto nějaké vyhrocenější, tak to několik hráčů odnese škaredým zraněním......
1. Hráč Janové žduchá našeho, ten padá na nohu jiného soupeře. Faul našeho. Žlutá. chacha
2. Ruka obránce Janové smečuje volejbalově na penaltě vysoko nad hlavama. Omylem? Težko! Penalta? Ale kdeže!
3. Čistý souboj dva metry před dvacítkou, útočník hostů dopadá do dvacítky. Faul, no budiž upískl se. Penalta? To si děláš prdel!! Pomezní to viděl, na dotaz proč mu to neřekne: On si to pískl, já mu do toho nezasahuju! Tak na co si hergot nominovaný pomezní? To může mávat kdejaký násoska a líp!
4. Náš fauluje, soupeř vyskočí několikrát do našeho vráží a ohání se po něm. Žlutá jenom náš!
5. V přerušené hře obránce hostů úmyslně sráží rukama našeho hráče na zem. Aspoň žlutá? Ale né.
6. Jediné co bylo ve prospěch francovky: Všichni mu sprostě nadávali, nějaké karty? Ale né, já su malý a hlupučký!

Tož jsem si vylél srdéčko a včil něco k utkání.

Francovka vstoupila do utkání bojovně, ale absence v sestavě se projevily na herním projevu. Kostrbatá kombinace vázla a nepřesností v přihrávkách bylo nepočítaně. Za to Janová předváděla pohledný fotbal a několik akcí na jeden dotek projelo lhotskou obranou jako nůž máslem. Jedna z těchto narážeček skončila faulem ve dvacítce. Hosté se z penalty ujali vedení 0:1. Po další narážečce ve dvacítce hráč soupeře zamířil těsně vedle tyče. S přibývajícím časem se domácí osmělili a několikrát ohrozili branku hostů. Nejdříve zatáhl míč po lajně střídající Bartoník, jeho střílený centr ale adresáta nenašel. Za pět minut stejná akce, přízemní centr do dvacítky, střelu vyráží brankář, dobíhající Bambuch doráží do tyče a až třetí v pořadí Zimek doráží míč do sítě 1:1 (to byl teda esa peka nervinen gól:o))
Druhý poločas začal samostatným únikem hostů, lhotský brankář zakončení zázračně vyráží nohou na roh. Nicméně hlavička z rohového kopu stejně přesunuje výhodu opět na hosty. 1:2 Janová se soustředila na udržení výsledku a nadšeně bojující domácí ji od této chvíle zamkli na její polovině hřiště. Nejdříve prošla do sítě skákavá střela Marka Kindla 2:2. Obrat zařídil Martin Bambuch, který po závaru ve dvacítce prostřelil z otočky vše co stálo před ním. 3:2 Janová srovnala viz výše bod č.3 z vymyšlené penalty. 3:3 Naštěstí se na to pánbíček nemohl dívat a v samém závěru zařídil po průniku a faulu na Fichtla penaltu i na druhé straně. Sám faulovaný ji s přehledem proměnil. 4:3 Tentokrát slavila bojovnost Francovky úspěch nad fotbalovostí soupeře z Janové.
Sestava: Kovář - Mňačko, Filák L., Mikulín, Pukýš - Surovec, Fichtel, Kindl M., Kuriš - Zimek, Bambuch M.
Náhradníci: Bartoník, Matůš, Slováček Ivo
Branky: Bambuch, Fichtel, Kindl, Zimek
28.08.2011 22:01:47
Criss11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one