Fr. Lhota - Jablůnka 2:3 (2:1) - diskuze

Opište prosím kontrolní kód "7996"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
S tím popelem to nepřežeň, piš to tak jak to vidíš. Je to tak nejlepší. Aspoň vidíš, že ty Tvoje články někdo čte, moje nečte nikdo....

Jako hráč jsem do Lhot jezdil strašně nerad, nadávky diváků, plivance i oblétí pivem jsem jako hráč Hošťálkové, Kateřinic a Jablůnky několikrát zažil. Od té doby, co v roli vedoucího mužstva (posléze i "zdravotnika") neprudí pan Juráň, tam jezdím celkem rád, exstarosta má velice dobrů slivovicu....
O.K. sypu si popel na hlavu. Nemyslel jsem ani tak že byla Jablůnka slaboučká (to bylo použito pro zdůraznění lhotského výkonu ve druhé části), spíš celkový herní projev obou mužstev, v tomto jednom utkání. Je to můj SUBJEKTIVNÍ dojem z toho utkání, ale mě se vůbec nelíbilo! A samozřejmě mrzí i ztráta bodů což ještě zhorší další dojem. V Polance se mi to líbilo, protože byly tři body. Ale neočekávám, že Polanka napíše, že Francovka hrála pohledný fotbal, prostě to naši vybojovali.

Nicméně to je úhel pohledu. Já si myslel, že většinou Lhocany chválím a ono ejhle, prej néé. Dokud jsem hrál, jsem se strefoval do vlastních řad víc, teď už tolik odvahy nemám:o))). Protože postoj s pivem u zábradlí značně ovlivní názor:o)

A ne vždy se podaří psaným slovem zachytit jak to člověk přesně myslí.

Všem dotčeným se omlouvám, ale lepší nebudu

smiley

PS: Dík za názory, taky mě nutí k zamyšlení nad sebou:o)
Plně se ztotožňuji z trenerém Hrbáčkem. Vždycky jsem rád četl na webu komentáře z Francovky. Když se dařilo, je vše v poho, když ne, tak se to nějakým vtipným komentářem zdůvodnilo. Ne vždy se daří, ale to jistě kažký fotbalový odborník potvrdí. Francovce se opravdu v tomto zápase nedařilo, absence klíčových hráčů (hlavně Fichtel) byla znát. Mrzí mě hlavně nadhled autora, který asi víc sledoval hokej s Ruskem. PS: Mimochodem bídně hrající a slaboučká Jablůnka je po suverenním Podlesí nejlepší tým jarní části sezony.
Souhlasím !!!!!!

Tak jsem na netu konečně našel komentář, který nebije do mužstva Fr.Lhoty a který, dle mého názoru, objektivně popisuje situaci.

Tady je : „Jablůnka podala jeden z nejlepších výkonů na půdě soupeře v této sezoně. Domácí oslabeni o klíčové hráče Fichtela, Martina Bambucha a Chmelu bojovali, ale o jednu branku nakonec zaostali. V 19. minutě se poprvé prosadil v utkání domácí Zdeněk Kindl – 1:0. Ve 37. minutě se prosadil hostující Smilek, ale do kabin se šlo veseleji domácím. Zdeněk Kindl svou druhou brankou dostal Francovu Lhotu do vedení – 2:1. Gólu předcházela opravdu vydařená střela. Po přestávce dobře hrající hosté otočili zápas. V 55. minutě si dal nešťastnou vlastní branku po rohu Roman Bambuch – 2:2. Zápas rozhodla nekompromisní hlavička Robina Biela po přesném centru ze 75. minuty – 2:3.“ Opsáno z Valašský deník.cz.

Doplnil bych, že Francovce chyběl ještě Zdeňa Surovec. Tři až čtyři hráči ze základu - to by zamávalo i s lepším mančaftem. A to není výmluva, to je bohužel realita. Nevím, kdo je autorem tohoto komentáře, ale přesto mu za něj moc děkuji.

Ano, nedaří se nám. Především doma. Ale to ještě nedává nikomu právo, aby se do nás strefoval, obviňoval nás, že zápasy prodáváme a hráče urážel (např. „hlemýždi v útoku“) ! To si snad hráči nezaslouží, zvláště po tom, co za poslední dvě sezóny dokázali. Toto mužstvu určitě neprospívá. Naopak ! A soupeři se můžou jenom smát … . Hrb