Fr. Lhota - Jablůnka 2:3 (2:1)

Domácí pevnost je v troskách, poté co její zdivo načala Choryně, její rozklad dokonala slaboučká Jablůnka.
První půle začala obrovskou šancí Jablůnky, když se už v 6.min řítil sám na branku hostující útočník. Zakončení podél vybíhajícího brankáře, ten stačil bravurně nohou vykopnout! Domácí se poté probudili a začali být lepším týmem. Mírnou převahu zúročili ve vedoucí branku v 19.min. Zdeněk Kindl zahrál roh, odražený míč se vrátil na jeho nohu, ten využil svoji dobrou kopací techniku a z úhlu krásně přehodil brankáře. 1:0 Následně se prostřídaly šance na obou stranách. Z domácí hry byla cítit lehkovážnost, ta se jim vymstila ve 36.min. když přízemní střílený centr z levé strany tečoval patičkou před padajícím gólmanem k přední tyči hráč hostů. 1:1 Domácí hned na to předvedli nejhezčí akci první půle. Mara Kindl poslal míč po pravé straně zabíhajícímu Mňačkovi. Ten našel křížem dvacítky osamoceného Zimka, který z první nastřelil padajícího gólmana, odražený míč pak poslal do prázdné branky dobíhající Zdeněk Kindl. 2:1 Tleskáme! Naši se nijak moc nenadělali a vedou. To vypadá nadějně, jsem si říkal....
Do druhé půle už ale nastoupil jiný mančaft, bez chuti, bez zápalu, beze snahy. Když k tomu přičteme bojovnost Jablůnky a její velké štěstí v zakončení, tristní podívaná pro domácí je na světě. Kolem 55.min. si po rohu srazil míč do vlastní sítě Bambuch. 2:2 Bídně hrající hosté si aspoň za bojovnost vysloužili dvě příležitosti. Kolem 60.min. přišlo první varování když nastřelili břevno. V 74.min. už udeřili brankově. Po centru z pravé strany neatakovaný hráč na malém vápně pohodlně poslal míč hlavou do sítě a dokonal obrat ve prospěch Jablůnky. 2:3 Francovka se ve druhé půli k brance hostů ani nepřiblížila, takže se jinak nebylo na co dívat!
Útok domácích podal už třetí zápas za sebou mizerný výkon, naštěstí se nebývale rozstřílal Zdeněk Kindl. První půle byla dobrá, druhá hrůza třepe kurníkem! Ale je to v celku pochopitelné, nahrané už je a posvícení nemůže být každý týden:o)
Sestava: Boško - Mikulín, Bambuch, Rösner, Mňačko - Filák, Kindl M., Kindl Z., Kuriš - Hrbáček, Zimek
Náhradníci: Řezníček, Daněk, Chmela M.
Branky: 2x Kindl Z.